ماچ و بوسه معین با همسر خیلی زیبایش / رونمایی خواننده خوش صدا از ستاره جوان + عکس

بدون دیدگاه
 

سال ۱۳۷۸ بود که معین برای بار دوم با خانمی به نام «پانته آ» ازدواج کرد و از او صاحب دختری به نام ستاره شد. او هم اکنون مقیم آمریکاست و در انسینو لس انجلس زندگی می‌کند.

به تازگی شایعاتی از برگشت معین خواننده لوس آنجلسی به ایران به گوش میرسد. سال ۱۳۷۸ بود که معین برای بار دوم با خانمی به نام «پانته آ» ازدواج کرد و از او صاحب دختری به نام ستاره شد. او هم اکنون مقیم آمریکاست و در انسینو لس انجلس زندگی می‌کند.

معین

نصرالله معین نجف آبادی با نام هنری معین در ۲۹ دی سال ۱۳۳۰ در نجف آباد اصفهان به دنیا آمده است. خانواده او بسیار مذهبی بودند و از نظر مالی در سطح متوسطی از جامعه قرار داشتند. معین ۳ برادر و ۷ خواهر دارد و فرزند هفتم خانواده است.

او در دوران نوجوانی و جوانی قرآن و اشعار و غزلیات شاعران بزرگ را با صدایی دلنشین و لحنی زیبا می‌خواند و همراه دوستانش برنامه‌های شاد زیادی را در اصفهان و دیگر شهرهای ایران اجرا می‌کرد. ۱۸ ساله بود که به شاگردی اساتید بزرگی همچون تاج اصفهانی (خواننده موسیقی سنتی ایرانی) و حسن کسایی (موسیقیدان و نوازنده نِی و سه تار) درآمد و گوشه‌ها و دستگاه‌های آواز ایرانی را از آن‌ها یاد گرفت. بعد از آن در هتل عباسی اصفهان و کاباره هزار و یک شب مشغول اجرای برنامه‌های زنده بود.

معین

معین نیز همانند خانواده‌اش فردی مذهبی است و تعصبات مذهبی دارد. او هرساله خمس و زکاتش را پرداخت می‌کند و در ماه‌های حرام و روزهای وفات کنسرت برگزار نمی‌کند. علاوه بر این، بخشی از درآمد کنسرت‌هایش را به موسسه‌های خیریه معروف تهران می‌بخشد.

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید