جدول اولیه محاسبه همسازی سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری

6 دیدگاه
 

همسان‌ سازی حقوق بازنشستگان؛ گمانه زنی هایی صورت گرفت که زمان اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان از خرداد ۱۴۰۳ خواهد بود و ما به التفاوت های فروردین و اردیبهشت نیز از این ماه پرداخت خواهد شد.

وزیر کار نیز در تازه‌ترین اظهارنظر درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان گفته است: افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و سایر صندوق‌هایی که تحت پوشش وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی بودند، اجرا، اعمال و پرداخت شد، اما در موضوع همسان سازی باید تامین منابع صورت بگیرد.

متناسب‌سازی حقوق از مطالبات جدی و به حق بازنشستگان است و باید اجرا شود. تلاش می‌کنیم با در اختیار داشتن ۹ هزار میلیارد تومان، مشکلات بازنشستگان را حل و مطالبات آنها را پرداخت کنیم.

وی ادامه داد: در مجموع ۹ هزار میلیارد تومان در بودجه ۱۴۰۱ برای این طرح در نظر گرفته شده بود که دولت سهام شرکتی را برای این موضوع به صندوق واگذار کرد که در تلاش هستیم با نقد شدن این سهام متناسب‌سازی را عملیاتی کنیم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: قرار است تا شهریور مطالبات مربوط به اجرای طرح متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و البته در مرداد موضوع رتبه‌بندی معلمان و مطالبات فرهنگیان بازنشسته تعیین تکلیف و تسویه شود.

اخباراقتصادجامعه
بازنشستگانپربازدید
 

6 دیدگاه. Leave new

 • مسعود
  14/06/2024 14:41

  متاسفانه فقط شعار می‌دهند از عمل کاری نیست

  پاسخ
 • قادر
  14/06/2024 20:24

  ازاین جدول هیچ کس سردرنمیاوره جدول واضع تحویل بازنشستها بدید

  پاسخ
 • ریسی
  16/06/2024 10:45

  سلام ما که از این جدول سر در نیاوردیم

  پاسخ
 • ناشناس
  16/06/2024 19:06

  سلام حرف نسیه تحویل ندهید اول اقدام بعد جار زدن

  پاسخ
 • نامشخص
  19/06/2024 16:26

  درود برهمه ی بازنشستگان این جدول همسانسازی که روس سایت گذاشتن اصلا واضح و نیست،لطفا جدولی نمایش بگذاربن که برای همه مفهومش ساده باشه

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید