تیکه سنگین وریا غفوری به جواد نکونام

بدون دیدگاه
 

تیکه سنگین وریا غفوری به جواد نکونام
وریا غفوری کاپیتان سابق استقلال در تمجیدی بی‌سابقه از فرهاد مجیدی سرمربی پیشین خود از او به عنوان “شخصیتی فوق‌العاده قابل احترام” یاد کرد که “کاری کارستان کرده و رکورد زده است”. با این حال غفوری در مورد صحبت‌های جنجالی اخیر خود در مورد جواد نکونام سرمربی فعلی استقلال،سکوت اختیار کرد و از مقایسه این دو مربی خودداری کرد.
اظهارات وریا غفوری در تمجید از فرهاد مجیدی و سکوت او در مورد جواد نکونام واکنش‌های مختلفی را در پی داشته است. برخی این صحبت‌ها را نشانه آشتی غفوری با مجیدی و حمایت او از سرمربی پیشین خود می‌دانند، در حالی که برخی دیگر معتقدند که او صرفاً از بیان نظرات منفی در مورد نکونام خودداری کرده است.

این مصاحبه در حالی منتشر می‌شود که استقلال در فصل نقل و انتقالات با چالش‌های زیادی روبرو است و هواداران این تیم منتظر مشخص شدن وضعیت نیمکت تیم محبوب خود هستند.

چند روز پیش بود که وریا غفوری در مصاحبه جنجالی با “ورزش سه” به صحبت درخصوص جواد نکونام و آینده او روی نیمکت استقلال پرداخت. کاپیتان سابق آبی‌ها اعتقاد داشت که بهتر است فرد دیگری هدایت این تیم را برعهده بگیرد که صحبت‌های او واکنش‌های زیادی را به دنبال داشت.

اظهارات وریا با موافقین و مخالفین زیادی همراه بود. او امروز در کلاس مربیگری درجه A آسیا حضور یافت و در جمع خبرنگاران به صحبت درخصوص استقلال پرداخت که بخشی از مصاحبه او نیز قابل توجه بود.

غفوری که در لیگ بیست و یکم و زیر نظر مجیدی موفق شد جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر ببرد، در واکنش به سوالی درخصوص مقایسه جواد نکونام و فرهاد مجیدی به تمجید از سرمربی سابق خود پرداخت.

وریا گفت: من دوست ندارم امروز در مورد تفاوت‌ها صحبت کنم. برای من، فرهاد مجیدی یک شخصیت فوق‌العاده قابل احترام است. او کاری کرد کارستان. او رکورد زد، قهرمانی به دست آورد و سرش بالاست.

کاپیتان سابق آبی‌ها ادامه داد: نه فقط من بلکه وظیفه تمامی اهالی فوتبال است که با احترام در مورد مجیدی صحبت شود. او در قلب هواداران استقلال جایگاه خودش را دارد.

غفوری در پایان گفت: من نمی‌خواهم مقایسه کنم، امیدوارم در انتها، مدیران و کسانی که امروز برای استقلال تصمیم گیرنده هستند، به نتایجی برسند که تیم بتواند رشد کند و ارتقا یابد و در انتها به جام برسد.

اخبارورزش
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید