دلیل زندانی شدن این پیرزن 93 ساله تهرانی چیست؟

بدون دیدگاه
 

 به گزار ش منیبان به نقل از رکنا، در راستای تاکیدات رهبر انقلاب در خصوص «زندانیان دارای بدهی مالی» در جریان دیدار با مسئولان دستگاه قضا و دستورات رییس قوه قضاییه در این زمینه، علی القاصی رئیس کل دادگستری استان تهران و علی صالحی دادستان تهران در هفته قوه قضاییه با جمعی از زندانیان که به دلیل مسائل مالی دچار ماندگاری در زندان شده بودند، به‌صورت ویدئوکنفرانس ملاقات کرد.

در جریان ملاقات مجازی مسئولان قضایی استان تهران با زندانیان، یک زندانی زن سرپرست خانوار دارای فرزند مبتلا به اوتیسم که به‌دلیل عجز از پرداخت بدهی در زندان به سر می‌برد، با مساعدت ویژه قضایی و کمک ستاد دیه به مناسبت دهه ولایت و امامت و هفته قوه قضاییه آزاد شد.

در جریان ملاقات مجازی رئیس کل دادگستری استان تهران و دادستان تهران با زندانیان زندان زنان، 5 نفر از زندانیان فی‌المجلس آزاد شدند و به هر یک از آن‌ها نیز یک سبد کالا اختصاص داده شد.

رئیس کل دادگستری استان تهران در جریان ملاقات مجازی با زندانیان، با مسن‌ترین زندانی حال حاضر در زندان اوین با ۹۳ سال سن ملاقات کرد و ضمن تماس با سرپرست مجتمع قضایی مربوطه، دستور داد تا به قید فوریت منشأ بدهی این فرد احصا و در اسرع وقت تعیین تکلیف شود.

اخبارجامعه
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید