فوری؛ جدیدترین سورپرایز داود منظور از متناسب سازی حقوق بازنشستگان و واریزی علی الحساب

حقوق بازنشستگان
بدون دیدگاه
 

فوری؛ جدیدترین سورپرایز داود منظور از متناسب سازی حقوق بازنشستگان و واریزی علی الحساب
در حالی که دغدغه معیشت بازنشستگان روز به روز بیشتر می‌شد بالاخره خبرهای خوشی از تصویب آیین‌نامه اجرایی متناسب‌سازی حقوق آنها به گوش می‌رسد.

دولت در اقدامی آیین‌نامه ای را به تصویب رساند و مقرر کرد تا در اولین اقدام مبلغی به صورت علی‌الحساب به حساب بازنشستگان واریز شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از تصویب آیین‌نامه اجرایی متناسب سازی حقوق بازنشستگان در دولت خبر داد و گفت: در روز‌های آینده مبلغی به صورت علی الحساب به بازنشستگان پرداخت می‌شود تا پس از صدور احکام، تسویه قطعی انجام شود.

خبر تصویب آیین‌نامه اجرایی متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان، بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها و فضای مجازی داشته است. بسیاری از بازنشستگان در واکنش به این خبر، ابراز امیدواری کرده‌اند که این طرح به طور کامل و بدون نقص اجرا شود.

برخی از کارشناسان نیز معتقدند که اجرای این طرح، گامی مثبت در جهت رفع مشکلات معیشتی بازنشستگان است و می‌تواند به افزایش قدرت خرید آن‌ها کمک کند.

با این حال، برخی دیگر نیز نسبت به جزئیات اجرای این طرح و میزان افزایش حقوق بازنشستگان ابهاماتی دارند و خواستار شفاف‌سازی بیشتر از سوی مسئولان هستند.

در مجموع، به نظر می‌رسد که خبر تصویب آیین‌نامه اجرایی متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان، نقطه عطفی در تاریخ حمایت از این قشر از جامعه باشد. امیدواریم که این طرح به طور کامل و بدون نقص اجرا شود و شاهد افزایش رفاه و عدالت در پرداخت حقوق بازنشستگان باشیم.

اخباراقتصاد
بازنشستگانپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید