افن‌برگ: خاطرات خوبی با دایی دارم/ ایران شانس صعود دارد

افن‌برگ: خاطرات خوبی با دایی دارم/ ایران شانس صعود دارد

به گزارش ایرنا، اشتفان افنبرگ ستاره اسبق تیم ملی فوتبال آلمان و باشگاه بایرین مونیخ شامگاه روز گذشته به ایران آمد. وی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: خاطرات خوبی با علی دایی دارم. وی از تیم آرمینیا بیله‌فلد به تیم اول شهر مونیخ آمد. در آن زمان بایرن مونیخ به دایی نیاز داشت. کاپیتان تیم ملی ایران در یکی از بهترین دوران‌ها به بایرن آمد.

عضو اسبق تیم ملی فوتبال آلمان در خصوص شرایط این تیم برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: آلمان و اسپانیا در یک گروه سخت قرار دارند و رقابت جذاب است. به نظرم تیم‌های ژاپن و کاستاریکا حریف آلمان نیستند و این تیم باید به حضور در مراحل بالای جام جهانی فکر کند. آلمان می‌تواند قهرمان شود اما در این دوره حریفان سرسختی مانند فرانسه و برزیل دارد.

افن‌برگ در تحلیل شرایط تیم ایران نیز عنوان کرد: ایران تیم نخست آسیا هست و رقابت سختی در گروه دوم جام جهانی دارد. تیم انگلیس یکی از تیم‌های خوب این دوره به شمار می‌رود و ایران نیز می‌تواند صعود کند اما بخت اول صعود انگلیس است. ایران تیم نخست آسیا به شمار می‌رود و این بسیار ارزشمند است. در گذشته نیز بازیکنان زیادی از این تیم در لیگ فوتبال آلمان بازی کردند و من بازی آنان را دیدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید