از شنیدن واسطه‌گری پسر مدیر هلدینگ خلیج فارس شوکه شدم/ با این شرایط استقلال شانسی برای قهرمانی ندارد!

بدون دیدگاه
 

افشین حاجی پور در مصاحبه با خبرورزشی درباره شرایط استقلال گفت:

به اعتقاد من وضعیت بد استقلال به امروز یا دیروز مربوط نمی‌شود. استقلال ۱۰ سال است با مشکل روبرو است و هر نهادی هم که روی کار می‌آید شرایط بدتر می‌شود. من به عنوان کسی که از بیرون نگاه می‌کنم فکر می‌کنم شرایط تیم اصلا خوب نیست.

او ادامه داد:

شوکه شدم وقتی متوجه شدم پسر یکی از مدیران هلدینگ در حال معرفی بازیکن به باشگاه استقلال است. هنوز هلدینگ خلج فارس کارش را استارت نزده وقتی این خبرها بیرون آید برای من ناراحت کننده است. البته نمی‌دانم این اخبار چقدر صحت داشته باشد و ما هم این اخبار را در رسانه‌ها شنیده‌ایم.

او در مورد درگیری‌های نکونام و علی خطیر فصل گذشته هم گفت:

به هیچ عنوان خوب نیست. مدیرعامل و سرمربی یک تیم نباید دعوا کنند و کادرفنی باید حواسش روی مسائل فنی باشد. مدیرعامل باید کنار تیم باشد و من فکر می‌کنم آن مسایل باعث دوری خطیر شد. من فکر می‌کنم هیچ تیمی‌با این شرایط نمی‌تواند موفق شود.

او می‌گوید هرگز در دوران بازی کردنش چنین شرایطی را ندیده بود:

من زمانی که بازی می‌کردم ۳ قهرمانی لیگ برتر با تیم‌های استقلال، فولاد و سپاهان کسب کردم و اصلا چنین شرایطی را ندیده بودم. هرسال استقلال را از نظر بازیکنی شخم می‌زنند و زمان می‌برد بازیکنان جدید با شرایط تیم هماهنگ شوند. پارسال فکر نمی‌کردم استقلال چهارم هم بشود و فکر می‌کنم اینکه نکونام موفق شد تا روز آخر تیمش را در کورس نگه دارد، کار بزرگی بود.

حاجی پور می‌گوید استقلال با این شرایط نمی‌تواند فصل بعد هم موفق شود:

اینطوری پیش برود استقلال فصل بعد هم نمی‌تواند قهرمان لیگ برتر بشود. با این شرایط هوادار اذیت می‌شود، خوشحال بودیم با آمدن هلدینگ خلیج فارس شرایط مالی استقلال بهتر می‌شود اما متاسفانه ظاهرا نگرانی هواداران استقلال همچنان باید ادامه داشته باشد.

منبع: خبر ورزشی

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید