اتفاق همیشگی؛ سکوت پروین در مقابل مصاحبه بیرانوند

بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرورزشی، از همان روزی که علیرضا بیرانوند در پستی اینستاگرامی علیه برخی از پیشکسوتان پرسپولیس تاخت و در اظهارنظری عجیب مدعی شد «مگر پیشکسوتان برای پرسپولیس چه کرده‌اند؟» موجی از انتقادات از سوی هواداران و به ویژه بازیکنان قدیمی پرسپولیس علیه او شکل گرفت.

در نهایت نیز روز قبل در تمرین پیشکسوتان پرسپولیس، مرتضی فنونی زاده تمام پیشکسوتان را به خط کرد تا در مصاحبه با خبرنگاران حاضر در تمرین علیه دروازه‌بان پرسپولیس موضع گیری کنند. درخواستی که با مصاحبه تند بهزاد داداش زاده، حسن شیرمحمدی و تعدادی دیگر از بازیکنان دهه ۶۰ و ۷۰ پرسپولیس همراه شد. پیش از این نیز نفراتی چون پایان رافت، حمید درخشان، ابراهیم آشتیانی، ضیا عربشاهی، فرشاد پیوس و … در مورد اظهارات بیرانوند مصاحبه کردند. در این میان اما جالب اینجاست که علی پروین همان سیاست قدیمی‌اش را درپیش گرفت و علیه بازیکن پرسپولیس مصاحبه نکرد.

طی سال‌های گجذشته بارها و بارها مشاهده شد که برخی از بازیکنان قدیمی پرسپولیس، شاگردان پروین در پرسپولیس و تیم ملی و حتی برخی از فوتبالی‌های سایر تیم‌ها نیز علیه علی پروین صحبت کردند اما پروین هیچ وقت پاسخ آن‌ها را نداد. شاید آخرین مصاحبه علی پروین علیه یکی از شاگردانش به همان مصاحبه معروف تلویزیونی برمی‌گردد که پروین در مقابل مصاحبه‌های پیاپی علی دایی در جمله ای تاریخی بیان کرد: «علی دایی اگر بتواند چند تا روپایی بزند، من دیگر صحبت نمی‌کنم…آقای دایی تو معروف هستی اما محبوب نیستی و …»

پس از این مصاحبه بازیکنان قدیمی زیادی در مقاطع مختلف در مورد علی پروین اظهارنظر کرده اند. از احمدرضا عابدزاده و علی دایی گرفته تا مجتبی محرمی و وحید قلیچ و بهروز رهبری فرد و … اما پروین هرگز در مورد آن‌ها صحبت نکرد و همیشه سعی کرد با بیان این جمله که آن‌ها شاگردان من هستند و مثل بچه‌هایم می‌مانند، از گفتگو در مورد آن‌ها طفره برود.

اتفاقی که دیروز هم رخ داد و اسطوره باشگاه پرسپولیس و فوتبال ایران، خلاف اکثر پیشکسوتان کلامی در مورد علیرضا بیرانوند صحبت نکرد.

منبع: خبر ورزشی

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید