آتیلا حجازی نه شماره حساب به باشگاه داد، نه پاداش گرفت

بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرورزشی، با انتشار لیست پاداش های مربیان و بازیکنان استقلال، مشخص شد برخی افراد که هیچ نقشی در پیروزی های این تیم نداشتند پاداش ۱۰۰ میلیون تومانی می گرفتند. در لیست افشا شده از پاداش های چهار میلیارد و دویست میلیون تومانی استقلال کنار اسم سرپرست موقت باشگاه، نام آتیلا حجازی هم به چشم می خورد.

البته گچ کارانی که در فضای مجازی در حال سرپوش گذاشتن روی تخلفات ارباب خود هستند تا پول حرامی که بابت حمایت مجازی می گیرند، حلال شود، مدعی شدند سرپرست موقت اعلام کرده پاداش دریافتی را پس می دهد اما از داخل باشگاه استقلال خبر رسیده این شخص بعد از مخالفت مسئولان بخش مالی با پرداخت پاداش به او، تلاش زیادی کرد تا سرانجام مصوبه جدیدی از هیات مدیره بگیرد تا پاداش های هشتاد، نود و صد میلیون تومانی بابت پیروزی مقابل ذوب آهن، فولاد و گل گهر به حساب او هم واریز شود. حتی یکی از پیشکسوتان استقلال هم در گفت گو با خبر ورزشی تاکید کرده از داخل باشگاه به او گفته اند: ابتدا مسئول مالی حاضر نمی شد پاداش سمیعی را به حسابش واریز کند و سرپرست موقت ناچار شد برای دریافت پاداش از رفقای خود در هیات مدیره مصوبه جدید بگیرد.

یکی از مدیران باشگاه استقلال نیز در این خصوص مدعی شد بخش مالی به این دلیل که آتیلا حجازی با استقلال قرارداد نداشت حاضر نشد به حساب او پول بریزد اما یکی از اعضای تیم استقلال در گفت گو با خبر ورزشی اعلام کرد آتیلا حجازی حاضر نشد برای دریافت پاداش به باشگاه شماره حساب بدهد. به گفته این شخص نام آتیلا در هر سه لیست پاداش قرار داشت اما فرزند حجازی اعلام کرد به این دلیل که روی نیمکت استقلال ننشسته این پاداش ها را نمی خواهد.

البته از فرزند اسطوره استقلال غیر از این هم توقع نمی رفت. آدمی که نخواهد پاداش بگیرد درست مثلا آتیلا اصلا شماره کارت و شماره حساب به باشگاه نمی دهد نه اینکه ابتدا برای دریافت پاداش، خودش را به در و دیوار بزند و بعد از آنکه نهادهای نظارتی روی موضوع انگشت گذاشتند مدعی شود قصد پس دادن پاداش را دارد.

منبع: خبر ورزشی

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید