کلوب| استقلال و هواداری که همیشه نگران است

بدون دیدگاه
 

سپرده شدن باشگاه استقلال به هلدینگ خلیج فارس شاید در نگاه اول و آن اوایل موج شادی و خوشحالی را برای استقلالی ها در بر داشت، اینکه بالاخره پس از دهه ها از زیر سایه وزارت ورزش خارج شده و قرار است به معنای واقعی طعم خصوصی شدن را بچشد. اما هر چه بیشتر جلو رفت، روزها و هفته ها و حال هم ماه ها اوضاع طور دیگری رقم خورد، فصل برای آبی ها با ناکامی از دست دادن قهرمانی به پایان رسید و همه منتظر تغییر و تحول باب میل مالک جدید بودند.

تغییر هیات مدیره و انتخاب مدیرعامل دلخواه هلدینگ خلیج فارس و حتی برای این موضوع هم هفته ها وقت صرف شد، بیش از دو هفته برای یک تصمیم وقت از دست رفت و حتی پس از تعیین هم برای یک انتخاب دیگر باز زمان دیگری باید از دست برود. با شروع فصل نقل و انتقالات آبی ها بسیار امیدوار بودند با کمک هلدینگ خلیج فارس تمام حسرت های چند فصل گذشته در این فصل از بین برود و استقلال یک تیم قدرتمند و پرستاره ببندد و از همین پیش فصل مدعی اصلی برای قهرمانی باشد اما با سپری شدن بیش از یک هفته از فصل نقل و انتقالات هنوز خبر امیدوار کننده و خوشحالی بسیار که هوادار آبی را به این تغییر خوشبین کند دیده نشده است.

استقلال همچنان مدیرعامل ندارد و توسط سرپرست موقت اداره می شود، سرپرستی که سابقه خود را در فصل گذشته نشان داده و لااقل هوادار آبی او را خوب می شناسد. جواد نکونام هم به عنوان سرمربی استقلال هم مدتی است که در سکوت به سر می برد. نگرانی هواداران آبی از اوضاع بلاتکلیف و آشفته باشگاه و تیم محبوبشان کاملا مشهود و واضح است و مشخص نیست که تا چه زمانی هم ادامه داشته باشد.

محمود فخرالحاج| باشگاه خبرنگاران آزاد

منبع: خبر ورزشی

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید