اهمیت بیمه‌های عمر در صنعت بیمه چه قدر است؟

بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرجو۲۴به نقل از ایلنا همیت بیمه‌های عمر در صنعت بیمه، افزود: بیمه‌های عمر از جمله مهم‌ترین ابزارهای تامین امنیت و آرامش خانواده‌ها هستند و پویش در امتداد همراهی برای اطلاعات بیشتر خبرجو۲۴ را دنبال کنبد.

اهمیت بیمه‌های عمر در صنعت بیمه چه قدر است؟

یزدان‌دوست در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اهمیت آموزش و تبادل تجربه خطاب به نمایندگان حاضر در جلسه، گفت: تجربیات شما در حوزه تیم‌سازی و فنون مذاکره قابل تقدیر و ارزشمند است. توصیه من به شما عزیزان این است که حتماً از تجربیات همدیگر استفاده کنید.بیمه‌های 

مدیرعامل شرکت بیمه ملت اضافه کرد: نیازمند است برای این رشته دوره‌های آموزشی مستمر برگزار کنیم، برای فروش بهتر و بیشتر باید اصول و فنون مذاکره را به بالاترین حد خود برسانیم. حتی برای سایر نماینده‌هایی که در این جمع نیستند نیز دوره آموزشی برگزار کنید. با انتقال دانش و تجربه شما تابلوهای دیگری بلند می‌شود و بازار شما قطعاً تهدید نخواهد شد. بنابراین حوزه آموزش را جدی بگیرید و دانش و تجربه خود را منتقل کنید و این بسیار با ارزش است.

وی در پایان با اشاره به دستاوردهای پویش در امتداد همراهی، گفت: رقم ۵۴ میلیارد تومان برای فروش بیمه‌های عمر و زندگی در مدت کوتاه برگزاری جشنواره قابل قبول است البته می‌توانست بهتر از این هم باشد. هرچند ما دنبال توسعه این طرح و یا طرح‌های مشابه هستیم اما تاکید من بر این است که نیاز بازار را شما بهتر می‌توانید درک کنید و باید به برگزاری چنین طرح‌هایی کمک کنید. با کمک و همراهی شبکه فروش باید تصویر صحیحی از مخاطبان و مشتریان ترسیم کنیم تا طرح‌های جدید متناسب با نیاز مخاطبین باشد.

بیمه‌های

اهمیت بیمه‌های عمر در صنعت بیمه چه قدر است؟

بهمن سوری، معاون توسعه بازار بیمه ملت نیز در این مراسم ضمن تبریک به برترین‌های پویش در امتداد همراهی، اظهار داشت: این پویش نشان‌دهنده تعهد و تلاش بی‌وقفه شبکه فروش شرکت بیمه ملت در جهت ارائه بهترین خدمات به مشتریان است و ما قدردان زحمات این عزیزان هستیم.

وی با اشاره به اهمیت بیمه‌های عمر در صنعت بیمه، افزود: بیمه‌های عمر از جمله مهم‌ترین ابزارهای تامین امنیت و آرامش خانواده‌ها هستند و پویش در امتداد همراهی نیز در راستای توسعه فرهنگ بیمه‌های عمر و ارائه خدمات نوین به بیمه‌گذاران عزیز طراحی و اجرا شده است.

در پایان این مراسم، از برترین‌های پویش در امتداد همراهی قدردانی به عمل آمد

 

پایان/*

خبرجو۲۴ را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع: اندیشه معاصر

اخباراقتصاد
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید