قمار بزرگ جواد در استقلال/ نکونام قول قهرمانی داده است!

بدون دیدگاه
 

بعد از از دست رفتن قهرمانی برای استقلال در هفته های پایانی فصل قبل، نکونام بعد از کلی کش و قوس در استقلال ماندنی شده و حالا تمرینات تیمش برای شروع فصل جدید شروع شده است. جواد که فصل قبل و از همان ابتدای نقل و انتقالات تابستانی با مدیریت وقت استقلال دچار چالش شده بود، در گفت و گویی که با رسانه ها انجام داده بود مدعی شد تحت هر شرایطی و با هر تعداد بازیکن برای قهرمانی تلاش خواهد کرد. انصافا هم نکونام تا آخرین روز برای قهرمانی جنگید و حتی شانس قهرمانی داشت.

با این حال موفق نشد جام را بالای سر ببرد و کورس قهرمانی را به رقیب سنتی باخت. نکونام در همان مصاحبه اعلام کرد: آدمی نیستم که برای قهرمانی نجنگم. برای سال اول همه تلاشم را برای جام گرفتن می کنم ولی برای سال دوم قول قهرمانی می دهم. شاید خیلی ها این صحبت های نکونام را از یاد برده باشند ولی به هرحال جواد برای فصل پیش رو قول قهرمانی داده و در واقع قمار بزرگی انجام داده است. حالا که نکو ماندگار شده، هواداران استقلال چیزی جز قهرمانی راضی شان نمی کند و ناکامی در رقابت های پیش رو می تواند به منزله پایان کار نکونام در استقلال هم باشد.

این درحالیست که با وجود فعالیت نسبتا زیاد در نقل و انتقلات، هواداران استقلال اصلا از روند یارگیری تیمشان راضی نیستند و معتقدند استقلال نیاز به بازیکن بزرگ دارد. خود نکونام هم بارها در مصاحبه هایش اعلام کرده بود که تیمش نیاز به بازیکن بزرگ و ستاره دارد. با این حال تا حالا خبری از جذب بازیکن بزرگ و ستاره برای استقلال نبوده و اوضاع در این تیم اصلا خوب نیست و باب میل هواداران پیش نمی رود. نکته عجیب تر سکوت نکونام در نقل و انتقالات این فصل است. جواد فصل قبل نظارت مستقیمی در نقل و انتقالات داشته و بارها بر سر جذب بازیکنان مختلف با مدیریت استقلال درگیر شده و علیه آن ها مصاحبه کرده بود. امسال اما خبری از مصاحبه های تند و طوفانی جواد نیست و به نظر می رسد سکوت نکونام در این فصل ادامه خواهد داشت.

منبع: خبر ورزشی

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید