نحوه ثبت نام وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳ در سامانه tem.mrud.ir | شرایط ثبت نام وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳ + ثبت نام جاماندگان وام ودیعه مسکن tem.mrud.ir

بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرجو۲۴، نحوه ثبت نام وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳ در سامانه tem.mrud.ir و شرایط ثبت نام وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳ به همراه ثبت نام جاماندگان وام ودیعه مسکن tem.mrud.ir ، عنوان گزارشی است که در ادامه به آنها می پردازیم. متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن باید بدانند از طریق سامانه ثبت نام وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳ یا لینک سایت وام مستاجران، به نشانی tem.mrud.ir، بخش ثبت نام تسهیلات کمک ودیعه، می توان جهت ثبت نام وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳ اقدام نمود.

وام ودیعه مسکن

وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳

از شرایط این وام ودیعه، می توان به متاهل یا سرپرست خانوار بودن متقاضی، اشاره کرد. کارت ملی و اجاره نامه، نیز از جمله مدارک لازم، برای دریافت این وام می باشد.

با توجه به اهمیت دریافت وام ودیعه مسکن، برای مستاجران، در ادامه در رابطه با معرفی سامانه ثبت نام وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳، نحوه ورود به لینک سایت وام مستاجران و ثبت نام در آن، شرایط و مدارک لازم و میزان مبلغ این وام و همچنین، راهنمای ثبت نام جاماندگان تسهیلات ودیعه مسکن ۱۴۰۳، مطالبی آورده شده است.

معرفی سامانه ثبت نام وام ودیعه مسکن tem.mrud.ir

سامانه ثبت نام وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳، به نشانی اینترنتی tem.mrud.ir، جهت ارائه خدمات در رابطه با ثبت نام و دریافت تسهیلات ودیعه مسکن، پیگیری درخواست های ثبت نام و اخبار و اطلاعیه های مربوط به آن، از طرف وزارت راه و شهر سازی، طراحی و راه اندازی شده است. در این قسمت به معرفی سامانه ثبت نام وام ودیعه مسکن tem.mrud.ir پرداخته شده است.

 

ثبت نام برای وام اجاره خانه ۱۴۰۳، از طریق سامانه ثبت نام وام ودیعه مسکن tem.mrud.ir​، صورت می گیرد. مستاجران، برای اینکه امکان ثبت نام در سامانه ثبت نام وام ودیعه مسکن و دریافت وام اجاره خانه را داشته باشند، همچون، ثبت نام در سامانه ثبت نام مسکن اولی ها​، لازم است دارای شرایط لازم باشند؛ از جمله اینکه متاهل یا سرپرست خانوار باشند، اجاره نامه آن ها رسمی بوده یا در سامانه ثبت معاملات و املاک کشور، ثبت شده و تاریخ انعقاد قرار داد اجاره آنها، تا پایان زمان ثبت نام وام ودیعه مسکن باشد.

 

متقاضیان، دریافت تسهیلات ودیعه مسکن، می توانند در مهلت زمان ثبت نام وام ودیعه مسکن، اقدامات لازم را برای ثبت نام در لینک سایت وام اجاره خانه انجام دهند. همچنین، در پایان این بخش، لازم به ذکر است که سایت tem.mrud.ir اختصاص به ثبت نام وام ودیعه مسکن نداشته، بلکه ثبت نام نهضت ملی مسکن و انجام امور مربوط به آن نیز از طریق این سایت، امکان پذیر می باشد.

 

افرادی که قصد دریافت وام ودیعه مسکن مستاجران را دارند، می توانند از طریق مراجعه به سامانه tem.mrud.ir، برای بهره مندی از تسهیلات ودیعه مسکن مستاجران، اقدام نمایند. برای راهنمایی بیشتر، در رابطه با نحوه ثبت نام وام ودیعه مسکن مستاجران، به لینک زیر مراجعه نمایید.

نحوه ثبت نام وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳ در سامانه tem.mrud.ir

مستاجران، جهت دریافت وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳، برای ثبت نام، در سامانه tem.mrud.ir، می بایست مراحلی را طی نمایند. در ادامه، در رابطه با نحوه ثبت نام وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳ در سامانه tem.mrud.ir، توضیحات لازم آورده شده است.
۱ جهت ثبت نام وام ودیعه مسکن، می بایست ابتدا، وارد سایت tem.mrud.ir شوید. سپس، از نوار بالای صفحه، گزینه ثبت نام تسهیلات کمک ودیعه را انتخاب نمایید.

۲ در این قسمت، قوانین و مقررات مربوط به ثبت نام تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن، برای شما نمایش داده می شود؛ پس از مطالعه دقیق، بر روی گزینه سبز رنگ متن بالا را مطالعه کردم و می پذیرم، کلیک کنید.

۳ در این صفحه، کد ملی و شماره موبایل خود را وارد نموده و پس از وارد کردن کد امنیتی، گزینه مرحله بعد را بزنید.

۴ در این مرحله، مشخصات فردی خود را وارد نموده و سپس، گزینه مرحله بعد را انتخاب نمایید.

۵ در این مرحله، برای افزودن افراد تحت تکفل، بر روی به علاوه سبز رنگ کلیک نمایید و سپس، گزینه مرحله بعد را انتخاب کنید.

۶ سپس، جهت تایید شماره همراه، یک کد تایید برای تلفن همراه شما ارسال می شود که می بایست آن کد را در کادر مربوطه وارد نموده و پس از وارد کردن کد امنیتی، گزینه تایید را بزنید.

۷ در نهایت، در صورتی که اطلاعات شما با موفقیت ثبت شده باشد، پیغام زیر، برای شما نمایش داده می شود.

همچنین، بهتر است برای ثبت نام در سامانه ثبت نام وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳ tem.mrud.ir، به ویژه ثبت نام جاماندگان، از نسخه به روز رسانی شده مرورگر فایرفاکس استفاده کنید و از زدن دکمه بازگشت در طول مراحل ثبت نام خودداری نمایید.

 

افرادی که قصد شرکت در طرح مسکن ملی را دارند، می توانند از طریق مراجعه به سامانه tem.mrud.ir، برای ثبت نام طرح مسکن ملی، اقدام نمایند.

ورود به سایت اصلی ثبت نام وام ودیعه مسکن tem.mrud.ir

پس از این که مراحل ثبت نام را در سایت اصلی ثبت نام وام ودیعه مسکن tem.mrud.ir تکمیل کردید، می توانید همانند ثبت نام طرح جهش تولید مسکن، برای پیگیری وام ودیعه مسکن خود، به این سامانه وارد شوید. در ادامه، آموزش ورود به سایت اصلی ثبت نام وام ودیعه مسکن tem.mrud.ir، به صورت کامل، توضیح داده شده است.

 

۱ جهت ورود به سامانه ثبت نام وام ودیعه مسکن، وارد سایت tem.mrud.ir شوید. سپس، جهت پیگیری وضعیت، بر روی گزینه مشاهده پیگیری و درخواست ها را انتخاب کنید.
۲ در این صفحه، می بایست کد ملی خود را وارد نموده و سپس، گزینه تایید سبز را انتخاب نمایید. ۳ در این مرحله، رمز عبوری که به شماره تلفن همراه شما پیامک شده است را در کادر مربوطه وارد نموده و پس از وارد کردن کد امنیتی، دکمه سبز رنگ ورود را بزنید.

در نهایت، اطلاعات ثبت نام و وضعیت درخواست شما نمایش داده می شود که می توانید در صورت لزوم آن را ویرایش کنید.

 

افرادی که قصد دریافت وام اجاره خانه را دارند، می بایست ابتدا شرایط لازم برای ثبت نام این تسهیلات را مطالعه نمایند.

شرایط دریافت وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳ از سایت tem.mrud.ir

به گزارش خبرجو۲۴،به منظور دریافت وام اجاره خانه ۱۴۰۳، لازم است مستاجران متقاضی این وام، شرایط لازم را داشته باشند. احراز وجود شرایط ثبت نام وام ودیعه مسکن، طبق آیین‌ نامه اجرایی قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن، انجام می گیرد که شرایط متقاضی نیز در همین آیین نامه، ذکر شده است؛ لذا، در ادامه، در رابطه با شرایط دریافت وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳ از سایت tem.mrud.ir، توضیحات لازم آورده شده است.

 

۱ متقاضی وام اجاره مسکن، می بایست متاهل بوده یا اینکه سرپرست خانوار باشد.

 

۲ متقاضی وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳، لازم است، دارای اجاره‌ نامه رسمی بوده یا اجاره‌ ­نامه وی در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات کشور، ثبت شده و دارای کد رهگیری باشد.

 

۳تاریخ قراداد اجاره و تنظیم اجاره نامه مستاجران، می بایست تا پایان زمان ثبت نام وام ودیعه مسکن باشد.

 

۴در صورتی که متقاضی، مدارک خود و مدارک ضامنین را در شعبه بانکی که به آن معرفی شده، ظرف دو هفته تکمیل نکند، درخواست وام او رد می شود.

 

شرایط دریافت وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳ از سایت tem.mrud.ir

همچنین، افرادی که می بایست در سامانه املاک و اسکان ثبت نام کنند، می توانند از طریق مراجعه به سامانه amlak.mrud.ir، اقدامات لازم را برای ثبت نام در این سامانه، به صورت غیر حضوری، انجام دهند. برای راهنمایی بیشتر، در رابطه با اینکه چه کسانی باید در سامانه املاک ثبت نام کنند، به لینک زیر مراجعه نمایید.

مدارک ثبت نام وام ودیعه مسکن tem.mrud.ir

متقاضیان، برای ثبت نام وام اجاره خانه، در سایت اصلی ثبت نام وام ودیعه مسکن، علاوه بر داشتن شرایط لازم، همانند شرایط ثبت نام مسکن اولی ها ، لازم است مدارکی را نیز ارائه دهند. لازم به ذکر است که این مدارک را می بایست پس از این که صحت اطلاعات شما احراز شد، در سامانه مذکور بارگذاری کنید. در ادامه، در رابطه با مدارک ثبت نام وام ودیعه مسکن tem.mrud.ir​، توضیحات لازم آورده شده است.

 

۱ عکس اسکن شده از شناسنامه متقاضی و همه افرادی که تحت تکفل او هستند.

 

۲ عکس اسکن شده از کارت ملی شخص متقاضی

 

۳ اسکن عکس گواهی سرپرستی، برای زنان سرپرست خانوار

 

۴ عکس اجاره نامه رسمی و یا اجاره نامه ای که در سامانه ثبت معاملات املاک ثبت شده باشد.

 

افرادی که قصد شرکت در طرح خانه اولی ها را دارند، می بایست شرایط و مدارک لازم را برای ثبت نام در این طرح، داشته باشند و سپس، از طریق مراجعه به سامانه tem.mrud.ir، برای ثبت نام، اقدام نمایند. برای راهنمایی بیشتر، در رابطه با مدارک لازم برای ثبت نام خانه اولی ها، به لینک زیر مراجعه نمایید.

میزان وام ودیعه مسکن، سود و اقساط

میزان وام ودیعه مسکن، سود و اقساط، در سال ۱۴۰۳ و همچنین، برای ثبت نام جاماندگان وام ودیعه مسکن، با توجه به شهری که متقاضی این وام، در آن زندگی می کند، متفاوت است. سقف مبلغ مذکور، برای مستاجران تهران، مراکز استان ها و همچنین، سایر نقاط شهری، به ترتیب، ۲۰۰، ۱۵۰ و ۱۰۰ میلیون تومان، می باشد. همینطور تسهیلات ودیعه مسکن در روستا ها ۴۰ میلیون می باشد.

 

شروع اقساط، جهت بازپرداخت وام اجاره خانه، در سال گذشته به این صورت بود که از یک سال پس از اعطای وام مذکور، آغاز شده و میزان سود این وام، برابر با ۱۸ درصد است که این تسهیلات، به مستاجرین واجد شرایط پرداخت می شود. مدت زمان باز پرداخت وام کمک ودیعه در تهران، ۵ سال و سایر شهر ها، ۳ سال می باشد.

ثبت نام جاماندگان وام ودیعه مسکن tem.mrud.ir

ممکن است عده ای از مستاجران واجد شرایط دریافت وام ودیعه مسکن، هنوز موفق به ثبت نام در لینک سایت وام اجاره خانه نشده و به اصطلاح، از جاماندگان وام ودیعه مسکن می باشند. مهم ترین سوالی که ذهن این گروه از واجدین شرایط را مشغول کرده این سوال می باشد که ثبت نام جاماندگان وام ودیعه مسکن tem.mrud.ir، به چه صورت می باشد؟

در پاسخ به این سوال، می توان گفت مطابق اعلام وزارت راه و شهر سازی، در زمان مهلت ثبت نام در سامانه وام ودیعه مسکن، جاماندگان وام ودیعه مسکن، در صورت دارا بودن شرایط قانونی، می توانند با مراجعه به سایت tem.mrud.ir، برای ثبت نام وام اجاره خانه اقدام نمایند. البته در حال حاضر، امکان ثبت نام وام اجاره خانه، از سامانه وام ودیعه مسکن، حذف شده اما، به محض اعلام مجدد ثبت نام وام ودیعه مسکن، در سال ۱۴۰۳، لینک ثبت نام به مقاله اضافه شده و متن مقاله، بروزرسانی می گردد.

 

همچنین،افرادی که متقاضی وام، برای اجاره مسکن می باشند و برای دریافت آن ثبت نام کرده اند نیز می توانند برای پیگیری وام ودیعه مسکن، از طریق سایت tem.mrud.ir، اقدام نمایند./ خبرجو۲۴

پایان/*

خبرجو۲۴ را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع: اندیشه معاصر

اخباراقتصاد
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید