واریز حقوق بازنشستگان کشوری بانک صادرات در تیر ماه براساس جدول| نحوه ثبت نام در سامانه hrm بانک صادارت+ دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از خودپردازهای بانک صادرات

بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرجو۲۴، زمانی که فیش حقوقی در سامانه بارگزاری می شود و تاریخ واریز براساس حروف الفبا منتشر می شود حقوق بازنشستگان کشوری بانک صادرات در پایان جدول و دقیقا در آخرین روز واریزی ها، پرداخت می شود و گاهی با تغییراتی همراه است که البته رقم حقوق بازنشستگان کشوری بانک صادرات در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان افزایش یافت؛ در خبرجو۲۴ به شرح جامعی از این موضوع پرداخته ایم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: تاریخ اجرایی برنامه هفتم از ابتدای سال ۱۴۰۳ یعنی از اول فرودین سال هزار چهارصد و سه خواهد بود، هرگونه اصلاحی در احکام بازنشستگان عزیز از اول فرودین هزار چهارصد و سه اعمال می‌شود.

از ابتدای سال حقوق بازنشستگان کشوری بانک صادرات ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان افزایش یافت.

طبق آخرین اخبار، حقوق بازنشستگان کشوری بانک صادرات در تاریخ ۳۱ تیر ۱۴۰۳ واریز خواهد شد.

واریز حقوق با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه و خزانه‌داری کل کشور و براساس مصوبه هیئت وزیران انجام شده است

حقوق فروردین و اردیبهشت ماه بازنشستگان کشوری بانک صادرات با افزایش ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی همراه بوده است.

وی درباره این‌که کمیسیون تلفیق ماده ۲۹ برنامه هفتم را تغییر داده و برخی معتقدند با این کار نگرانی در جامعه بازنشستگان تامین اجتماعی به وجود آمده چراکه گویا آن بندی که «دولت مکلف است دیون را تسویه کند» پاک شده است؛ جایگزین این مورد چیست، عنوان کرد: بر اساس ایراداتی که مجمع تشخیص مصلحت نظام در بعضی از موارد گرفته است؛ در مجلس متاسفانه چنین امری که می‌گویید محقق شد و بلافاصله مورد اعتراض ما قرار گرفت و ماموریتی هم به یک تیم از نمایندگان مجلس داده شده است، چون قانون‌گذار به هیات رئیسه چنین اختیاراتی را تفویض کرده است. همکاران ما به شدت دنبال این هستند که همین را بازگردانند.

مرتضوی درخصوص این‌که آیا لایحه دیگری داده خواهد شد چراکه رئیس مجلس عنوان کرده حتما باید لایحه دیگری داده شود، بیان کرد: خیر؛ توجه داشته باشید بر اساس پیگیری و اخباری که من دارم مقرر شد که رئیس کمیسیون تلفیق و اجتماعی و یک نفر از نمایندگان مجلس و با حضور نمایندگان ما موضوع را بررسی کنند و اصلاحات را انجام دهند.

سید صولت مرتضوی باباحیدری سیاستمدار و مدیر ارشد اجرایی ایرانی است که در دولت سیزدهم از سال ۱۴۰۱ سمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را برعهده دارد. وی پیش‌تر در دولت سیزدهم بین سال‌های ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۱ به‌عنوان معاون اجرایی رئیس‌جمهور و سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری فعالیت می‌کرد.

بازنشستگی عبارت است از کناره گیری از موقعیت یا شغل یا از زندگی کاری فعال. همچنین ممکن است فرد با کاهش ساعات کاری یا حجم کاری نیمه بازنشسته شود. بسیاری از افراد زمانی که مسن هستند یا به دلایل سلامتی قادر به انجام کار خود نیستند، بازنشستگی را انتخاب می‌کنند.

فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات در سایت قرار گرفت

با ما در خبرجو۲۴ همراه باشید با نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات. بازنشستگان بانک صادرات برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات ایران باید به سامانه فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات/ سامانه hrm بانک صادرات مراجعه نمایند. در ادامه نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات را می خوانیم.

فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات در سایت قرار گرفت

بانک صادرات ایران و نحوه دریافت فیش حقوقی بانک صادرات را در ادامه برایتان تشریح کردیم. بانک صادرات ایران به منظور تسهیل فرایند دریافت فیش حقوقی بازنشستگان این بانک اقدام به ارائه خدمات غرحضوری بی شماری نموده است که فیش حقوق بازنشستگان صادرات یکی از آن ها است. با ما در خبرجو۲۴ همراه باشید با فیش حقوق بازنشستگان بانک صادرات و نحوه دریافت فیش حقوق بازنشستگان بانک صادرات. نحوه دریافت فیش حقوق بازنشستگان بانک صادرات را در ادامه برایتان توضیح دادیم.
بانک صادرات ایران، بانک تجاری ایرانی است، که در سال ۱۳۳۱ توسط خانواده بلورفروشان و خانواده مفرح، با ۲۰ کارمند و ۳ مدیر ارشد، فعالیت خود را آغاز نمود. این بانک پس از انقلاب ۱۳۵۷ مصادره و به مالکیت دولت درآمد. پس از گذشت چند دهه، بخشی از سهام بانک در بورس واگذار شد. تا سال ۱۳۹۹ بانک صادرات ایران رتبهٔ دهم در فهرست ۱۰۰ شرکت برتر ایران را در اختیار دارد.

اطلاعات لازم برای دریافت فیش حقوقی

نام کاربری
رمز عبور

دسترسی کارکنان شاغل به سامانه فیش حقوقی از طریق شبکه داخلی بانک امکان پذیر است
سامانه دریافت فیش حقوقی کارکنان و بازنشستگان بانک صادرات ایران

معرفی سامانه hrm بانک صادرات hrm.bsi.ir

یکی از امکانات ارائه شده در راستای سهولت ارائه خدمات به پرسنل و کارکنان بانک صادرات، معرفی سامانه hrm بانک صادرات می باشد. بسیاری از ارگان های بزرگ نظیر بانک ها برای اداره بهتر امور مربوط به کارکنان خود، سیستم مدیریت منابع انسانی ویژه ای را در نظر گرفته اند که امکانات قابل ارائه در هر یک متفاوت می باشد.

راهنمای ورود سامانه hrm بانک صادرات hrm.bsi.ir

سامانه hrm بانک صادرات، سامانه ای است که با هدف تسهیل انجام امور مربوط به پرسنل این بانک، ایجاد شده است. به این معنا که کلیه متقاضیان استفاده از این سامانه، می بایست در لیست منابع انسانی بانک صادرات بوده و در این مجموعه فعالیت نمایند.

نحوه ورود به سایت مدیریت منابع انسانی به این صورت است که متقاضیان ابتدا باید به نشانی اینترنتی hrm.bsi.ir مراجعه نموده و سپس نسبت به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود اقدام نمایند. راهنمای ورود سامانه hrm بانک صادرات به صورت تصویری به شرح زیر می باشد:

مرحله اول: تمام پرسنل بانک صادرات برای انجام هر یک از اقدامات مربوط به دریافت فیش حقوقی و مشاهده لیست پزشکان طرف قرارداد بانک صادرات می توانند از سامانه hrm بانک صادرات استفاده نمایند. از این رو متقاضیان برای ورود به این سامانه ابتدا باید در مرورگر خود، نشانی اینترنتی hrm.bsi.ir را وارد نمایند.

 

مرحله دوم: در ادامه، صفحه مذکور به این متقاضیان نمایش داده خواهد شد. در این صفحه، متقاضیان می بایست به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود بپردازند. این دو اطلاعات مورد نیاز در زمان ثبت نام در سامانه مذکور در اختیار کاربران قرار گرفته است.
در نهایت پس از وارد کردن اطلاعات لازم، کاربر می تواند وارد وب سایت مربوطه شده و امکانات آن را مورد استفاده قرار دهد. لازم به ذکر است که در صورت عدم ثبت نام در این سامانه، متقاضیان ابتدا باید نسبت به ثبت نام در آن اقدام نمایند که توضیحات بیشتر در این رابطه در بندهای بعد ارائه شده است.

نحوه ثبت نام در سامانه hrm بانک صادارت

پرسنل در حال فعالیت در بانک صادرات، برای انجام امور مربوط به دریافت فیش حقوقی و سایر خدمات می توانند به سامانه hrm.bsi.ir مراجعه نمایند. همان طور که پیش تر نیز اشاره شد، این افراد برای استفاده از خدمات و امکانات این سامانه، ابتدا باید نسبت به ثبت نام در آن اقدام نمایند. پس از بررسی نحوه ورود به سایت مدیریت منابع انسانی در این بخش به نحوه نما نویسی در این سامانه خواهیم پرداخت.

در حقیقت، منابع انسانی این بانک برای ثبت نام در این سامانه ابتدا باید وارد نشانی اینترنتی hrm.bsi.ir شوند. سپس گزینه مربوط به ثبت نام را انتخاب نموده و پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز، ثبت نام خود را در این سامانه نهایی کنند.

نحوه ثبت نام در سامانه hrm بانک صادرات به شرح زیر می باشد:

مرحله اول: متقاضیان برای ثبت نام در سامانه مدیریت منابع انسانی بانک صادرات، ابتدا باید در مرورگر خود نشانی اینترنتی hrm.bsi.ir را وارد نمایند. در ادامه، وارد صفحه “ورود به سامانه مدیریت منابع انسانی بانک صادرات” خواهند شد. متقاضیان ثبت نام در این سامانه ابتدا باید کلید مربوط به “ثبت نام” را که در قسمت سمت راست و انتهایی صفحه قرار دارد، انتخاب نمایند.

 

مرحله دوم: سپس، صفحه جدیدی شامل فرم ثبت نام برای متقاضیان به نمایش در خواهد آمد. در نتیجه، برای ثبت نام در این سامانه باید نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نمود.

نحوه ثبت نام در سامانه hrm بانک صادارت

از جمله اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام در سامانه hrm بانک صادرات، وارد کردن شماره کارمندی، شماره شناسنامه، کد ملی، شماره حساب سپهری، تاریخ تولد، تاریخ استخدام و… را می توان نام برد. کلیه اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام در این سامانه باید به طور کامل و دقیق وارد شوند.

در نهایت یک نام کاربری و رمز عبور به پرسنل بانک صادرات تعلق خواهد گرفت که زین پس برای ورود به این سامانه باید مورد استفاده قرار بگیرد.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از خودپردازهای بانک صادرات

این بانک در راستای تکریم و ارج نهادن به تلاش و کوشش بازنشستگان خدمت جدیدی را عملیاتی ساخته که طی آن بازنشستگان سازمان بازنشستگی کشوری که حقوق و مزایای خود را از طریق شعب این بانک دریافت می کنند، بتوانند از طریق دستگاه های خودپرداز این بانک فیش حقوقی خود را اخذ کنند که در این راستا این بانک گزینه «دریافت فیش حقوقی بازنشستگان» را روی دستگاه های خودپرداز به منظور چاپ آخرین فیش حقوقی تعیین کرده است.

بر اساس این گزارش، بیش از یک میلیون و ۵۷۰ هزار نفر از بازنشستگان از طریق شعب این بانک در سراسر کشور حقوق و مزایای خود را دریافت می کنند که با عملیاتی شدن این خدمت می توانند علاوه بر دریافت وجه و انجام امور مالی نظیر انتقال وجه، پرداخت قبوض و… فیش حقوقی خود را نیز دریافت نمایند.

این بانک در راستای انجام تکالیف و رسالت های اجتماعی خود برای اولین بار در کشور اولین باجه ویژه پرداخت حقوق بازنشستگان را در سرپرستی غرب تهران به منظور ارائه خدمات به این قشر زحمتکش راه اندازی کرده است.

شایان ذکر است بانک صادرات با دارا بودن بیش از ۳ هزار شعبه در سراسر کشور، صدور ۲۹ میلیون و ۵۰۰ هزار کارت الکترونیکی برای متقاضیان، افتتاح ۴۷ میلیون حساب الکترونیکی برای مشتریان و نصب و راه اندازی ۳ هزار و ۸۰۰ دستگاه خودپرداز نقش بسزایی در ارتقای خدمات بانکی و تحقق اهداف بانکداری الکترونیکی در کشور دارد.

معرفی سایت بانک صادرات www.bsi.ir

در سال های اخیر، هر بانک برای خود یک سایتی را راه اندازی کرده است. بانک صادرات ایران نیز از این قاعده مستثنی نبوده و اقدام به راه اندازی سامانه www.bsi.ir کرده است. سایت و سامانه بانک صادرات، سامانه ای است که از بخش های مختلفی تشکیل شده است. به طوری که تقریبا تمام نیازهای موجود برای استفاده از خدمات غیر حضوری از طریق سایت بانک صادرات برطرف خواهد شد.

دسترسی به بخش های مختلف سامانه بانک صادرات، برای بسیاری از مردم امکان پذیر است، اما به طور کلی افراد برای ورود به بخش های اختصاصی و استفاده از امکانات اختصاصی مانند استفاده از خدمات غیر حضوری بانکداری الکترونیک، باید حتما در بانک صادرات حساب داشته باشند. در غیر این صورت امکان استفاده از این بخش ها برای افراد وجود نخواهد داشت./خبرجو۲۴

پایان/*

خبرجو۲۴ را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع: اندیشه معاصر

اخباراقتصاد
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید