باورنکردنی؛ مذاکره باشگاه استقلال با قایدی از طریق یک مدیر غیر رسمی!

بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرورزشی، در شرایطی که هواداران استقلال علاقه زیادی داشتند مهدی قایدی به استقلال برگردد در نهایت این انتقال نهایی نشد و او با الاتحاد کلبا قرارداد امضا کرد.

بعد ار اینکه خبر پیوستن قایدی به کلبا شب گذشته رسانه ای شد، عده ای ادعا کردند که استقلال هیچ تلاشی برای جذب قایدی نکرده است. طبق اخباری که به خبرورزشی رسیده، این مساله کاملا درست است.

استقلال برای مهدی قایدی تنها یک بار با شباب الاهلی مذاکره کرده است که آن هم از طریق یکی از معاونان سابق باشگاه در زمان مدیرعاملی احمد سعادتمند بوده است که هم اکنون به شغل دلالی بازیکن از طریق یک ایجنت نزدیک‌ به باشگاه استقلال مشغول شده است. گفتنی است این فرد بعد از سعادتمند هم به عنوان کارمند در استقلال کار کرده است.

طبیعتا چون این فرد نیروی رسمی باشگاه استقلال نیست، باشگاه شباب الاهلی هم پاسخی به درخواست او نداد تا مهاجم خوش تکنیک آبی ها  یک سال دیگر در الاتحاد کلبا ماندگار شود. سوال اصلی این است که چطور مدیران استقلال به این نتیجه رسیده اند که از طریق مدیر سابق می توانند با یک باشگاه مذاکره کنند. از ابتدا هم مشخص بود چنین مذاکره ای شکست خواهد خورد.

منبع: خبر ورزشی

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید