نامداری: از نظر فنی حسینی بهترین گزینه برای استقلال است/ هر دروازه بان خارجی خوب نیست!

بدون دیدگاه
 

اشکان نامداری در مورد مشکلاتی که حسینی برای تمدید قرارداد با استقلال دارد به خبرورزشی گفت: هنوز کسی نمی داند واقعا چرا این اتفاق برای سید افتاده است. یکی می گوید او مجوز ندارد، یکی می گوید نکونام او را نمی خواهد که البته بعید است کسی دروازه بانی با این کیفیت را رد کند، برخی هم می گویند مدیران هلدینگ تمایلی به ادامه فعالیت او ندارند. واقعا کسی نمی داند موضوع از چه قرار است. 

نامداری افزود: سیدحسین حسینی بهترین گزینه برای خط دروازه استقلال است. حسینی گلر تیم ملی و از نظر فنی بهترین گزینه برای استقلال است. او فصل گذشته به خوبی کیفیتش را نشان داد و مشخص است که هیچ مربی او را رد نخواهد کرد.

مربی دروازه بان های سابق استقلال در مورد جذب گلر بوسنیایی هم گفت: اگر نظرشان روی این گلر به عنوان دروازه بان اول است می تواند منطقی باشد اما اصولا باشگاه ها برای گلر دوم این کار را نمی کنند. البته استقلال تیم بزرگی است و باید ۲ دروازه بان آماده داشته باشد ولی من واقعا نمی دانم استراتژی باشگاه برای جذب این دروازه بان خارجی چیست. 

نامداری در پایان گفت: باید دید دروازه بان بوسنیایی در چه سطحی است چون لزوما هرکسی اروپایی است یا در محیط فوتبال اروپا رشد کرده نمی تواند گزینه خوبی باشد. جذب بازیکن با کیفیت خوب است اما هر دروازه بان خارجی هم لزوما خوب نیست.

منبع: خبر ورزشی

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید