سقوط بی سابقه قیمت دلار در بازار امروز پنجشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ | قیمت دلار با خاک یکسان شد

بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرجو24، قیمت دلار در بازار امروز به ۴۶ هزار و ۴۹۳ تومان و حواله دلار نیز به ۴۳ هزار و ۴۱۰ تومان رسید. جدیدترین قیمت دلار را در سایت نبض بازار بخوانید.در معاملات امروز مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۶ هزار و ۴۹۳ تومان رسید در ادامه با ماه همراه باشید:

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران به ۵۰ هزار و ۳۱۵ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۶ هزار و ۹۸۰ تومان رسیده است.

از سوی دیگر اسکناس درهم امارات ۱۲ هزار و ۶۵۹ تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز ۱۱ هزار و ۸۲۰ تومان است.

فعالان بازار معتقدند قیمت دلار امروز در مسیر نزولی روز گذشته نوسان خواهد داد و کانال کاهشی در دسترس اسکناس آمریکایی قرار خواهد گرفت.

ازار ارز تهران معاملات روز پنجشنبه را در حالی از سر خواهد گرفت که قیمت دلار در پایان روز چهارشنبه مسیر نزولی را ادامه داد و به پله چهارم از کانال 58 هزار تومان رسید؛ روندی که به گفته معامله گران از ناشی از رکود بازار است. به عقیده این گروه بازار ارز وارد فضایی شده است که معامله گران بالا رفتن قیمت را فرصت مناسب برای فروش می‌دانند.

به عقیده معامله گران قیمت‌ها در بازار ارز به کفی رسیده اند که نه توان از دست دادن آن را دارند و نه به دلیل سه عامل مهم ثبت نام خودروهای وارداتی، ایام محرم و بلوکه شدن بازار، جانی برای عبور از مرزهای مقاومتی دارند.

در این میان گروهی دیگر از فعالان بازار هم معتقدند کاهش قیمت ها به دلیل تزریق است و به محض قطعی تزریق قیمت‌ها نوسانی می‌شوند. اثرگذاری این عوامل اما تنها به قیمت دلار خلاصه نشد و قیمت درهم امارات هم به مانند دلار در کانال 16 هزار تومان عقب نشینی کرد و 16 هزار و 110 تومان بسته شد. حباب دلاری درهم به 460 تومان رسید که عدد قابل توجهی محسوب می شود.

تتر هم که این روزها همسو با دلار در نوسان است، روز گذشته مسیر نزولی را تجربه کرد. چارت تکنیکالی تتر نشان می هد که این رمزارز از 15 تیر تا به امروز روند نزولی را تجربه کرده است و در حال حاضر هم در حمایت 58 هزار و 600 تومان قرار دارد که اگر بتواند در زیر این مرز تثبیت دهد؛ ریزش قیمت بیشتری را تجربه خواهد کرد.

همچنین تحلیلگران معتقدند تتر مرز مقاومت 59 هزار تومان تا 59 هزار و 200 تومان را پیش روی خود دارد که اگر در شکستن آن موفق باشد؛ در کوتاه مدت از روند نزولی دست خواهد کشید. ارزش این رمزارز در لحظه نگارش این گزارش به حدود 58 هزار و 700 تومان رسید تا از مرز حمایت مهم خود تا حدودی فاصله بگیرد.

معامله گران معتقدند قیمت دلار امروز اگر با نرخ 58 هزار و 300 تومان بازگشایی کند؛‌ مرز حمایت میانی 58 هزار تومان را پیش روی خود دارد که در صورت شکستن آن و تثبیت روزانه در زیر آن، مسیر برای کاهش بیشتر قیمت تا مرز حمایت بعدی که 57 هزار و 800 تومان است،‌ باز خواهد شد.

اخباراقتصاد
پربازدیدقیمت دلار
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید