فوری تعطیلی پنجشنبه ها برای این استان ها / ساعت کار هر استان در روزهای تعطیلی

بدون دیدگاه
 


آنچه دیگران می خوانند:

به گزارش خبرجو۲۴  ادارات و ارگان‌های دولتی و آموزشی استان این استان ها تعطیلی پنجشنبه ها را اعلام کردند. 

 

سیستان و بلوچستان: کاهش ساعت کاری ادارات در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه

فعالیت تمامی دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌های استان به جز مراکز خدمات رسان، مراکز بهداشتی و درمانی و مراکز آموزشی در بازه زمانی برگزاری کنکور، در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۲۰ و ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ از ساعت شش صبح آغاز و با دو ساعت تعجیل رأس ساعت ۱۱ تعطیل خواهند شد و کاهش ساعت کاری از طریق دورکاری جبران می‌شود.

 

قزوین: فردا تعطیل است

در راستای مدیریت بهینه مصرف انرژی تمام دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌ها برای روز پنجشنبه ۲۱ تیرماه تعطیل اعلام شد.

 

قم: ادارات قم فردا تعطیل است

در استان قم نیز با توجه به درخواست مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و پیشنهاد کارگروه استانی مدیریت تقاضا و مصرف برق با توجه به پیش‌بینی افزایش دما در پایان هفته جاری و به جهت مدیریت مصرف بهینه برق مقرر شد روز پنجشنبه تیرماه نیز تعطیل اعلام شده است.

بر این اساس فعالیت تمامی دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌های استان به جز مراکز خدمات‌رسان، مراکز بهداشتی و درمانی برای فردا تعطیل است

 

کردستان: دورکاری ادارات برای فردا پنج شنبه

با توجه به پیش بینی افزایش دما و بنا به دستور استاندار در راستای مدیریت مصرف انرژی و به منظور حفظ پایداری شبکه برق استان و جلوگیری از احتمال قطعی برق، بنا به درخواست مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان فعالیت تمام ادارات استان به استثنا مراکز بهداشتی و درمانی و دستگاه‌های خدمات رسان و واحدهایی که به تشخیص مدیر مربوطه نیاز به حضور کارکنان هستند، در روز پنج شنبه ۲۱ تیرماه جاری به صورت دورکاری اعلام می‌شود.

 

کرمان: تعطیلی ادارات

با توجه به افزایش دما و درخواست شرکت‌های توزیع نیروی برق شمال و جنوب استان کرمان برای مدیریت مصرف انرژی، ادارات استان کرمان روز پنجشنبه تعطیل اعلام شد.

 

کرمانشاه: تعطیلی و دورکاری ۲۱ و ۲۸ تیر ماه

با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر استقرار یک توده هوای گرم در نوار غربی کشور و به طبع کرمانشاه و ضرورت مدیریت مصرف برق، مصوباتی برای کمک به پایداری برق خانگی و همچنین کمک به فعالیت‌های تولیدی در بخش‌های صنعتی و کشاورزی به تصویب رسید.

این مصوبات و تصمیمات شامل تعطیلی و دورکاری روزهای پنچ شنبه ۲۱ و ۲۸ تیرماه و همچنین ۲ ساعت تعجیل در خروج و دورکاری در روزهای شنبه ۲۳، یکشنبه ۲۴ و چهارشنبه ۲۷ تیرماه بود.

 

کهگیلویه و بویر احمد: تعطیلی ۲۱ تیر ماه

تمامی سازمان‌ها، ادارات و دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به استثنای مراکز خدمات رسان، درمانی و نظامی با توجه به افزایش دما و حفظ پایداری شبکه برق روز پنجشنبه مورخ ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ تعطیل است.

 

لرستان: تعطیلی و کاهش ساعت کاری

فعالیت تمامی دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌های استان به جز مراکز خدمات‌رسان، مراکز بهداشتی و درمانی و مراکز آموزشی و شیفت گردان روز چهارشنبه ۲۰ تیرماه از ساعت شش آغاز و با دو ساعت تعجیل در پایان کار رأس ساعت ۱۱ تعطیل انجام شد و روز پنج‌شنبه ۲۱ تیرماه نیز تعطیل اعلام می‌شود.

 

مرکزی: کاهش ساعت کاری در چهارشنبه و تعطیلی پنج شنبه

با توجه به هشدار سطح نارنجی شماره ۱۱ اداره کل هواشناسی استان در خصوص افزایش سرعت وزش باد و تقویت الگوی انتقال گرد و خاک به استان و کاهش دید افقی و کیفیت هوا همچنین ضرورت مدیریت مصرف انرژی امروز (چهارشنبه) فعالیت ادارات استان مرکزی (به‌جز دستگاه‌های خدمات‌رسان و اداراتی که دارای نوبت کاری یا کشیک هستند) تا ساعت ۱۱ بود و فردا پنجشنبه نیز تعطیل است.

 

همدان: کاهش ساعت کاری ادارات

فعالیت تمامی دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌های استان به جز مراکز خدمات‌رسان، مراکز بهداشتی و درمانی و مراکز آموزشی که در بازه زمانی امتحانات پایان ترم و یا برگزاری کنکور سراسری هستند در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۲۰ و ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ از ساعت ۶ آغاز و با دو ساعت تعجیل در پایان کار رأس ساعت ۱۱ تعطیل خواهند شد.

 

یزد: تعطیلی پنج شنبه‌ها تا نیمه شهریورماه سال

دستگاه‌های اجرایی استان یزد از ۱۷ تیر تا ۱۵ شهریور در روزهای پنجشنبه هر هفته تعطیل هستند.

اخبار
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید