وام ازدواج فرزندان بازنشستگان در سال جاری چقدر است؟

بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرجو۲۴، شرایط ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشستگان، ارائه شده و بیان گردید که این وام به فرزندان بازنشستگان کشوری تعلق برای اطلاعات بیشتر خبرجو۲۴ را دنبال کنبد.

وام ازدواج فرزندان بازنشستگان در سال جاری چقدر است؟

مدارک لازم برای ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشستگان
در قسمت گذشته، شرایط ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشستگان، ارائه شده و بیان گردید که این وام به فرزندان بازنشستگان کشوری تعلق می گیرد که تاریخ عقد آن ها از ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ به بعد باشد. در این قسمت از مقاله، مدارک لازم برای ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشستگان ارائه خواهد شد که عبارت است از:

ارائه شماره دفترکل، شماره ملی، شماره حساب بانک صادرات ایران و شماره تلفن همراه (بازنشسته/وظیفه بگیر همسر)

یارانه/آنچه عروس داماد ها باید راجب یارانه طرح معیشتی بدانند!

وام ازدواج فرزندان بازنشستگان در سال جاری چقدر است؟

توجه به این نکته ضروری است که اسکن اصل صفحه اول شناسنامه و صفحه ای که مشخصات همسر و فرزندان قید شده باشد، الزامی است. در صورت عدم تهیه مدارک و اسناد فوق، درخواست متقاضی برای دریافت وام از سوی مراجع ذی صلاح رد خواهد گردید.

همچنین بخوانید:
ادارات و بانک‌ها فردا تعطیل شدند
وی همچنین یادآور شد: واریز این تسهیلات برای الباقی متقاضیان، پس از بررسی و احراز شرایط ایشان در تیرماه ۱۴۰۳ انجام خواهد شد.

در راستای ارائه خدمات حمایتی به بازنشستگان، صندوق بازنشستگان کشوری با مشارکت بانک صادرات، وامی را تحت عنوان وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری به متقاضیان اعطا می نماید. برای دریافت این وام، داوطلبان باید، شرایط ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری را رعایت نمایند. ضوابط نام نویسی و دریافت این وام به شرح زیر می باشد:

همچنین بخوانید:
جزئیات جدید از افزایش حقوق بازنشستگان ۱۴۰۳
ارائه تسهیلات تنها به ازدواج اولیه فرزند (عروس/داماد) بازنشستگان و فرزند وظیفه بگیر (همسر) تعلق می گیرد. بنابراین به ازدواج دوم و … فرزندان افراد مذکور، وامی تعلق نخواهد گرفت.

فرزندان بازنشستگان کشوری باید، بعد از تاریخ (۱۳۹۸/۰۱/۰۱) ازدواج نمایند.

مبلغ وام سیصد و پنجاه میلیون ریال می باشد و فقط به حساب متقاضی در بانک صادرات که در سیستم احکام درج شده و از این حساب حقوق بازنشستگی/ وظیفه دریافت می نماید، واریز خواهد شد

 

پایان/*

خبرجو۲۴ را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع: اندیشه معاصر

اخباراقتصاد
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید