دریافت وام فوری بدون سود+ شرایط و اقساط

بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرجو24،بانک مهر ایران با طرح تسهیلاتی تحت عنوان «سفر کارت»، به مشتریان برای سفر تسهیلات ارائه می‌دهد. این وام قرض الحسنه، بدون سود بوده و تنها به آن کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد. آن دسته از افرادی که مایل به دریافت وام سفر کارت هستند باید در یکی از شعب بانک مهر ایران سپرده گذاری قرض الحسنه افتتاح کنند. ضمنا باید سپرده گذاری داشته باشند و مبلغ سپرده آن‌ها لااقل ۲۰ درصد مبلغ کل وام را شامل شود. پس می‌توان گفت مبلغ سپرده گذاری تعیین کننده مبلغ تسهیلات است. به علاوه شرایط متقاضی برای دریافت این وام مدنظر است و مبلغ با توجه به این مورد هم تعیین می‌شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت سفر کارت به شش ماه می‌رسد.

روند پرداخت وام سفر کارت بانک مهر ایران چگونه است؟

افرادی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند باید معرفی نامه از طرف آژانس‌های مسافرتی طرف قرارداد بانک مهر ایران داشته باشند. متقاضیان این تسهیلات باید در نظر داشته باشند که می‌توانند آن را برای بسته‌های زیارتی و گردشگری مورد نیاز خود تقاضا کنند. در واقع تنها زمانی که به صورت منحصر از درگاه بانک در پذیرنده طرف قرارداد و معرفی کننده مشتری خرید تور یا رزرو بلیط سفر انجام شود، مبلغی پول مشخص شده به حساب فروشنده فروشنده تور یا بلیط منتقل خواهد شد.

لازم به ذکر است بانک قرض الحسنه مهر ایران تقریبا یک ماه پس از سپری شدن تاریخ پیش پرداخت، واریز وام مذکور را به حساب متقاضی انجام خواهد داد. پس از آن به راحتی تراکنش قابل انجام است. لازم به ذکر است که این طرح در قالب حمایتی نیز ارائه می‌شود که شرایط ویژه خود را دارد و به افراد خاصی تعلق می‌گیرد.

اخباراقتصاد
پربازدیدوام
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید