توقف مذاکرات با سانتاکلارا؛ استقلال با پیشنهاد جدید به سراغ محبی رفت

توقف مذاکرات با سانتاکلارا؛ استقلال با پیشنهاد جدید به سراغ محبی رفت

به گزرارش ایرنا، مذاکرات باشگاه استقلال با سانتاکلارا برای جذب محبی، روند خوبی به خود گرفته و این انتقال در آستانه نهایی شدن بود اما یک اتفاق باعث شد تا این روند متوقف شود.

یکی از سهامداران باشگاه سانتاکلارا که رابطه خوبی با باشگاه استقلال داشت، پل ارتباطی خوبی بین آبی‌ها و طرف پرتغالی ایجاد کرد. این فرد که زمینه‌ساز انتقال محبی شده بود اکنون سهام خودش را فروخته و از مجموعه سانتاکلارا خارج شده است.

به همین دلیل روند مذاکرات استقلال و باشگاه پرتغالی دچار مشکل شده و برای انتقال او باید دور جدیدی از مذاکرات با تیم مدیریتی این باشگاه پرتغالی آغاز شود. در حال حاضر به جز استقلال تیم‌ها گل‌گهر، سپاهان و پرسپولیس نیز خواهان جدب محبی هستند.

با این حال، باشگاه استقلال به مدیران سانتاکلارا پیشنهاد داده است قرارداد محبی را دو سال دیگر تمدید کرده و او را به صورت قرضی در اختیار آبی‌ها قرار دهند.

در حال حاضر محبی دو فصل دیگر با این تیم پرتغالی قرارداد دارد و مدیران سانتاکلارا برای یک فصل او را به تیم‌های دیگر قرض می‌دهند.

سانتاکلارا در صورتی‌که قرارداد محبی را دو سال دیگر تمدید کند، در مجموع چهار سال با ستاره ایرانی همکاری خواهد داشت و براساس پیشنهاد جدید استقلال انتقال قرضی و دوساله وی میسر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید