۴۶ درصد واحدهای مسکونی روستایی استان تهران نیازمند مقاوم‌سازی است

بدون دیدگاه

۴۶ درصد واحدهای مسکونی روستایی استان تهران نیازمند مقاوم‌سازی است

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان تهران با اعلام اینکه ۴۶ درصد واحدهای مسکونی روستایی استان نیازمند مقاوم‌سازی است، از آمادگی آن بنیاد برای اجرای طرح ایمن‌سازی روستاهای در معرض سوانح خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی خوئینی در خصوص اجرای طرح‌های هادی و بهسازی محیط روستاهای استان و همچنین سایر اقدامات آن بنیاد در حوزه عمرانی گفت: در استان تهران ۲۲۵ هزار و ۵۵۶ واحد مسکونی روستایی وجود دارد که ۴۶ درصد از آنها نیازمند مقاوم‌سازی بوده و ۵۴ درصد از مقاومت لازم برخوردار هستند.

وی درخصوص تهیه و اجرای طرح هادی در روستاهای استان تهران اظهار داشت: از مجموع ۵۳۰ آبادی بالای ۲۰ خانوار ۴۹۷ روستا واجد شرایط تهیه طرح بودند که برای تمامی آنها طرح تهیه شده و از این تعداد، در ۳۹۲ روستا حداقل یک فار طرح هادی و بهسازی معابر اجرا شده است.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان تهران درخصوص دیگر اقدامات بنیاد مسکن استان تهران تصریح کرد: طرح سند توسعه اشتغال روستاهای استان تهیه و در شورای توسعه استان به تصویب رسید. همچنین طرح شناسایی روستاهای در معرض سوانح نیز تهیه و در شورای استان به تصویب رسید که آمادگی لازم برای ایمن‌سازی چنانچه تخصیص اعتبار انجام شود، وجود دارد. 

انتهای پیام/

اخباراقتصاد
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید