سارق مسلح طلافروشی ناکام ماند

 

سارق مسلح طلافروشی ناکام ماند

مرد جوانی که در خیابان ۱۷ شهریور اقدام به سرقت مسلحانه از یک طلافروشی کرده بود، دستگیر شد‌‌. این در حالی است که ۲ همدست وی پس از مشاهده ماموران پلیس از مهلکه گریختند.

شنبه ۲۵ تیرماه جاری، گزارش درگیری  ۲ مرد داخل یک طلافروشی در خیابان ۱۷ شهریور از سوی اهالی محله به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیم عملیات کلانتری ۱۲۸ تهران‌نو و عوامل ضربت سرکلانتری یازدهم پلیس پیشگیری بلافاصله راهی محل حادثه شدند و اقدامات اولیه را آغاز کردند.

تیم پلیسی پس از حضور در طلافروشی به درگیری  خاتمه دادند و در ادامه متوجه شدند، مرد جوان به قصد سرقت مسلحانه وارد این طلافروشی شده و درگیری را آغاز کرده است.

در تحقیقات ابتدایی مشخص شد، ۲ همدست سارق که بیرون از طلافروشی حضور داشتند و در حال کشیک بودند، پس از شنیدن صدای آژیر ماموران کلانتری سریعا با خودرو پژو پارس پا به فرار گذاشتند.

در ادامه ماموران کلانتری ۱۲۸ تهران‌نو در بازرسی بدنی از متهم موفق به کشف سلاح کلت کمری به همراه ۶ گلوله جنگی و یک سلاح سرد شدند.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد، متهم پس از ورود به طلافروشی با جعل عنوان مامور اداره آگاهی قصد سرقت محتویات داخل مغازه را داشته که پس از ایجاد درگیری با فروشنده مغازه و ازدحام مردم و با حضور بموقع پلیس این سرقت ناکام مانده‌است.

متهم پس از بازجویی‌های اولیه برای کشف جرائم احتمالی به دادسرای ناحیه ۳۴ (ویژه سرقت) منتقل شد و کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی جهت دستگیری ۲ متهم متواری وارد عمل شده‌اند.

منبع: تسنیم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید