پیروانی: شرایط پرسپولیس خوب است/ به‌ شان سرمربی تیم ملی خدشه وارد شد

پیروانی: شرایط پرسپولیس خوب است/ به‌ شان سرمربی تیم ملی خدشه وارد شد

به گزارش ایرنا، افشین پیروانی پیش از آغاز تمرین امروز دوشنبه پرسپولیس در مورد بستری شدنش در بیمارستان اظهار داشت: ابتدا عید را تبریک می‌گویم و آرزوی سلامتی دارم که بهترین نعمت است. چند روزی پایم درد می‌کرد و وقتی به دکتر رفتم، گفت بلافاصله باید بستری شوم. پس از دو روز بستری بودن در CCU، متوجه شدیم مشکل خاصی نیست و اکنون نیز سلامتی کامل دارم. برای هم وطنانم آرزوی سلامتی دارم.خون در پایم لخته شدن بود اما خدا را شکر به خیر گذشت.

وی در رابطه با شرایط تمرینات این تیم، افزود: شرایط تمرینات خوب است و امروز هم امیدوارم تمرین خوبی را پشت سر بگذاریم. فردا هم بازی دوستانه با تیم خوب نساجی داریم. ان‌شاءالله آماده می‌شویم تا بتوانیم با اتمام دادن بازی‌های بعدی به شرایط آرمانی نزدیک‌تر شویم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در مورد حواشی اخیر تیم ملی  افزود: اصلا اتفاق خوبی برای سرمربی تیم ملی نبود. هرچه باشد اسکوچیچ زحمت کشید و تیم را به اتفاق خیلی از افراد دیگر به جام جهانی برد. مطمئنا در صعود تیم سهمی داشت اما اتفاقاتی که افتاد، تصمیمات گرفته شده و حرف‌هایی که زده شد مقداری ناهماهنگی ایجاد کرد.

وی تصریح کرد: شأن مربی تیم ملی مقداری خدشه‌دار شد اما به نظرم‌ ابقای اسکوچیچ تصمیم خوبی بود. هرچند با هر مربی و هر اتفاقی باید توقع را پایین بیاوریم.

وی افزود: قرار است به جام جهانی برویم که خودم سابقه حضور در آن را دارم. نباید بگوییم قرار است فلان تیم را ببریم و فلان نتیجه را بگیریم. رفتن به جام جهانی یک افتخار بوده اما اگر به مرحله بعدی نیز برویم، چه اتفاقی در فوتبال ما می‌افتد.

پیروانی تاکید کرد: هنوز امکانات اولیه را نداریم که یکی از آنها مربوط به داوران است. هنوز لیگ شروع نشده دغدغه خودم این است. هر اشتباهی کردند گفتیم چرا VAR نیست؟ این شرایط خیلی می‌تواند تاثیرگذار باشد. امکانات ابتدایی و زیرساخت ها را درست کنیم تا بتوانیم لیگ قوی و پویایی داشته باشیم. در کنار این لیگ قوی و پویا امیدوارم بتوانیم به هدف‌مان برسیم. همین که به جام جهانی رفتیم اتفاق مهم و خوبی بوده است.

وی تاکید کرد: برخوردی که با سرمربی تیم ملی شد، واقعا خوب نبود و ان‌شاءالله همه دست به دست هم بدهند تا اکنون که تصمیم به ماندن اسکوچیچ گرفته‌اند از تیم ملی حمایت شود و همه دعا کنیم تا این تیم بتواند نتایج خوبی بگیرد.

مدیر اسبق تیم ملی فوتبال تاکید کرد: نتایج خوب بردن و رفتن به مرحله بعدی جام جهانی نیست. باید بازی خوب و منطقی انجام بدهیم تا دل مردم خوشحال شود.

پیدوانی گفت: با یک اتفاق خوب می‌توان همه را دور هم جمع کرد. باید هرکسی شرح وظایفش را بداند. زمان ما هم بود اما نه به این شدت. امیدوارم ختم به خیر شود و همه در قالب یک تیم تلاش کنند تا بتوانیم به هدف خود برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید