سوپرایز فتح الله زاده/استقلالی ها سنگ تمام گذاشتند

سوپرایز فتح الله زاده/استقلالی ها سنگ تمام گذاشتند

به گزارش خبرجو24؛ باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد از کمک های مالی هواداران به باشگاه غافلگیر شده است.

سوپرایز فتح الله زاده/استقلالی ها سنگ تمام گذاشتند

باشگاه استقلال برای پرداخت بدهی استراماچونی به موازی تلاش هایی که در حال انجام است، به هواداران شماره حساب داده است تا برخی از مشکلات مالی تیم را با کمک های مالی هواداران برطرف کند.باشگاه استقلال در واکنش به کمک های مالی جمع آوری شده از سوی هواداران این چنین نوشت:
«همان گونه که روز گذشته نیز اعلام کردیم، باشگاه استقلال در پاسخ به تماس‌ها و درخواست‌های بی شمار برخی از هواداران، جهت مشارکت و همیاری به منظور کمک به حل مشکل پرونده استراماچونی، شماره حسابی را اعلام کرد. با گذشت حدود ۲۴ ساعت، باشگاه استقلال از همراهی هواداران خود غافلگیر شده و از این بابت به خود می‌بالد و افتخار می‌کند. باز هم اعلام می‌کنیم باشگاه استقلال بدون چشمداشت به کمک مالی هواداران عزیز، همه توان خود برای حل مشکل مذکور را به کار گرفته و اعتقاد قلبی دارد همین که هواداران استقلال از راه‌های دور و نزدیک در سرتاسر ایران برای حمایت تیم محبوبشان به ورزشگاه‌ها می‌آیند، جای بسی افتخار دارد. هواداران، یار دوازدهم همیشگی و مالکان واقعی باشگاه استقلال هستند و به پشتوانه آن‌ها، هیچ غیرممکنی وجود ندارد.»باشگاه استقلال می بایست تا یازدهم فروردین بدهی استراماچونی را پرداخت کند. در غیر اینصورت مجوز حرفه ای این باشگاه برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا تایید نمی شود.

1 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

  • درست هست با مدیریت آقای آجورلو استقلال قهرمان شد ولی بار مالی که ایشان به استقلال تحمیل کرده بسیار زیاد بوده ولی آقای فتح الله زاده مدیری است که هم مدیریت مالی و تیمی بلد هست هر وقت به استقلال می آید استقلال سر سامان می گیرد آقای فتح الله زاده از شما کمال تشکر و قدردانی فراوان داریم

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید