ایران خودرو آتش به مالش زد / فروش فوری ایران خودرو و حراج محصولات بی نظیر بدون قرعه کشی + لینک ثبت نام

ایران خودرو آتش به مالش زد / فروش فوری ایران خودرو و حراج محصولات بی نظیر بدون قرعه کشی + لینک ثبت نام

به گزارش خبرجو24؛ ایران خودرو آتش به مالش زد / فروش فوری ایران خودرو و حراج محصولات بی نظیر بدون قرعه کشی + لینک ثبت نام

فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی است که باعث جذب مشتری زیاد این شرکت خودروسازی شده است.فروش فوری ایران خودرو در هر دوره خودروهای جدیدی عرضه میکند. فروش فوری ایران خودرو طرحی از شرکت ایران خودرو است که در آن تعدادی از محصولات خود را عرضه میکند. در طرح فروش فوری ایران خودرو، خودروهای عرضه شده از قیمت های مناسبی برخوردار هستند. در ادامه به جزئیات طرح فروش فوری ایران خودرو میپردازیم.

جزئیات ثبت نام خودروهای داخلی در سایت saleauto.ir
سخنگوی وزارت صمت گفت: از هفته جاری کار ثبت نام برای فروش خودروهای داخلی در سامانه saleauto.ir آغاز می‌شود.

امید قالیباف گفت: وزارت صمت از هفته جاری کار ثبت نام برای فروش خودروهای داخلی را در سامانه saleauto.ir آغاز می‌کند.

او ادامه داد: در این طرح، صدها هزار دستگاه خودرو عرضه خواهد شد و میزان تقاضا برای هر خودرو و مدل آن، مشخص است.

سخنگوی وزارت صمت گفت: قرعه کشی برای رتبه بندی خودروها پس از پایان ثبت نام انجام خواهد شد.

وی گفت: اگر چنانچه فرد متقاضی در انتهای لیست و شرایطی قرار گرفت که تحویل خودرو طولانی شد این امکان وجود دارد که قرعه کشی برای وی حذف شود و در لیست انتظار قرار گیرد و خودروها هم بر اساس فروش خودروسازها برنامه ریزی شده است.

سخنگوی وزارت صمت با بیان اینکه ثبت نام خودروها براساس برنامه تولید است، گفت: اینطور نیست که خودروی ثبت نام شده دیگر تولید نشود.

جزئیات پیش فروش محصولات مدیران خودرو در سامانه جامع خودرو اعلام شد.

بخشنامه پیش فروش محصولات مدیران خودرو در سامانه جامع خودرو با افزایش قیمت اعلام شد.

طرح مذکور پیش فروش با موعد تحویل تیر تا اسفند ۱۴۰۲ می باشد و در این پیش فروش محصولاتی همچون x22، x55، آریزو ۵، آریزو ۶، تیگو ۷ و تیگو ۸ به فروش می‌رسد.

شرکت خودروسازی مدیران خودرو جزئیات فروش محصولات ام‌وی‌ام و فونیکس را با افزایش قیمت نسبت به عرضه در بورس کالا اعلام کرد.این محصولات قرار است در سامانه یکپارچه خودرو عرضه شوند.

جزئیات پیش فروش محصولات مدیران خودرو در سامانه جامع خودرو اعلام شد.

بخشنامه پیش فروش محصولات مدیران خودرو در سامانه جامع خودرو با افزایش قیمت اعلام شد.

قابل توجه است که مدیران خودرو در طرح پیش فروش محصولات ام‌وی‌ام و فونیکس در سامانه یکپارچه خودرو به طورمیانگین 100 میلیون برای هر خودرو افزایش قیمت داشته و زمان تحویل محصولات این شرکت بین تیر ماه تا اسفند سال آینده است.

مدیرکل خودرویی وزارت صمت از آغاز طرح پیش فروش خودرو‌های داخلی از روز چهارشنبه ۱۰ اسفند خبر داد و گفت: در این طرح همه متقاضیان، خودرو دریافت می‌کنند.

عبدالله توکلی لاهیجانی با اشاره به پیش فروش خودرو‌های داخلی از روز چهارشنبه هفته جاری اظهار داشت: در این طرح خودروسازان سایپا، ایران خودرو و همچنین خودروسازان بخش خصوصی محصولات خود را ارائه می‌کنند.

مدیر کل خودرویی وزارت صنعت معدن و تجارت با بیان اینکه در این طرح قرعه کشی انجام نمی‌شود، افزود: در این طرح همه ثبت نام کنندگان خودرو دریافت می‌کنند، اما زمان تحویل خودرو بین ۳ ماه تا یک سال متفاوت خواهد بود.

وی اظهار داشت: در این طرح مشتریان در صورت تمایل نداشتن به دریافت خودرو با زمان انتظار بیشتر می‌توانند انصراف خود را اعلام و پول خود را از حساب وکالتی خارج کنند.

شرکت مدیران خودرو، شرایط فروش اینترنتی محصولات فونیکس را اعلام کرد.

بر اساس اعلام مدیران خودرو از روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ شرایط فروش نقدی از طریق درگاه اینترنتی ebuy.mvm.ir برای برخی از محصولات برند فونیکس مطابق با شرایط مندرج در اطلاعیه فروش، ارائه می گردد.

نکات مهم:

۱-امکان ثبت نام، مطابق با جدول زمان‌بندی مندرج در اطلاعیه شماره ۹ در وب سایت برند فونیکس در بخش شرایط فروش برای محصولات این برند در ساعت ۱۲ ظهر، آغاز خواهد شد.

۳- ثبت نام تنها برای آن دسته از مشتریانی که ظرف مدت دو سال گذشته هیچگونه ثبت نامی در سیستم فروش شرکت مدیران خودرو نداشته‌اند امکان پذیر خواهد بود.

۴- پس از اتمام مراحل ثبت نام، مشتریان جهت پرداخت وجه کامل خودرو مستقیما به درگاه پرداخت بانکی منتقل خواهند شد.

۵- در صورت عدم پرداخت وجه طی مهلت تعیین شده در درگاه پرداخت اینترنتی، درخواست مشتری غیر فعال خواهد شد.​

۶- سایر شرایط، مطابق آخرین بخشنامه ی اعلامی از سوی شرکت مدیران خودرو خواهد بود.

سخنگوی وزارت صمت از عرضه چند صد هزار خودرو بدون قرعه کشی در هفته آینده خبر داد. سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در هفته پیش رو بزرگ‌ترین طرح فروش خودرو را در سامانه یکپارچه فروش خودرو بدون قرعه کشی خواهیم داشت. امید قالیباف گفت: تا پایان امسال، یعنی اسفندماه دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید