دلار ۴۲ هزار و ۸۶ تومان شد

دلار ۴۲ هزار و ۸۶ تومان شد

دلار ۴۲ هزار و ۳۰۶ تومان شد
​در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، قیمت هر اسکناس دلار ۴۲ هزار و ۳۰۶ تومان و نرخ حواله دلار ۳۸ هزار و ۴۶۰ تومان اعلام شد.

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز (چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه) با افزایش نسبت به روز کاری قبل، 42 هزار و 306 تومان و قیمت حواله دلار 38 هزار و 460 تومان اعلام شد.

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، نرخ اسکناس یورو با کاهش نسبت به روز کاری قبل معادل 46 هزار و 521 تومان، و نرخ حواله یورو 42 هزار و 292 تومان اعلام شده است.
همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا، نرخ اسکناس درهم 11 هزار و 519 تومان و نرخ حواله درهم نیز 10 هزار و 472 تومان اعلام شده است.

معامله‌گران دیروز به توییت روز گذشته فرزین برای فعالان اقتصادی که ورود به بازار غیررسمی را معادل پولشویی و موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور عنوان کرده بود، توجه نشان دادند.

اما برخی معتقد بودند علت کاهش قیمت دلار در بازار آزاد خبری است که ظهر دیروز به بازار رسید. اینکه لارنس نورمن، خبرنگار وال استریت ژورنال اعلام کرده بود «آژانس نصب مجدد دوربین‌ها در ایران را شروع کرده است».

روز گذشته سیگنال‌ بازارهای مجاور به دلار تهران هم کاهشی بود. دلار هرات و سلیمانیه در کانال ۵۴ هزار تومانی معامله شدند و هر کدام بیش از هزار تومان کاهش قیمت داشتند. درهم امارات نیز ۳۵۰ تومان ارزان شد و با قیمت ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان مبادله شد.

دیروز قیمت دلار در مرکز مبادله دلار و طلا بعد از ۶ روز تغییر کرد. برخلاف جهت کاهشی قیمت دلار در بازار آزاد این روند در مرکز مبادلات افزایشی بود.

قیمت اسکناس دلار در سایت بازار متشکل با رقم ۴۲ هزار و ۸۶ تومان درج شد و ۱۲۰ تومان افزایش داشت. دلار حواله نیز ۱۱۰ تومان رشد داشت و با قیمت ۳۸ هزار و ۲۶۰ تومان عرضه شد.

همچنین قیمت دلار نیمایی مانند هفته‌های گذشته روی رقم ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان ثابت بود.

دیروز قیمت اسکناس یورو در بازار آزاد با رقم ۶۰ هزار و ۱۰۵ تومان معامله می‌شد و روند کاهشی محدودی داشت. در سایت بازار متشکل نیز قیمت اسکناس یورو کاهش ۱۳۱ تومانی داشت و با قیمت ۴۶ هزار و ۱۶۶ تومان درج شد.

یوروی حواله نیز ۱۱۹ تومان ارزان شد و و با قیمت ۴۱ هزار و ۹۶۹ تومان عرضه شد.

روز گذشته قیمت درهم با کاهش ۴۰۰ تومانی با رقم ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان در بازار آزاد مبادله شد. قیمت درهم سایت بازار متشکل ارزی امروز همین مقدار افزایش یافت و روندی معکوس نسبت به بازار آزاد داشت. حواله درهم نیز با قیمت ۱۰ هزار و ۴۱۸ تومان مبادله می‌شد. اسکناس درهم نیز در این مرکز با قیمت ۱۱ هزار و ۴۵۹ تومان نرخ‌گذاری شد. همچنین قیمت دلار درهم ۵۵ هزار و ۷۸۴ تومان محاسبه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار

وبگردی