جزئیات تازه از بازگشت مهاجم جنجالی به پرسپولیس؛ یحیی اوکی داده بود ولی…

عیسی آلکثیر

جزئیات تازه از بازگشت مهاجم جنجالی به پرسپولیس؛ یحیی اوکی داده بود ولی…

بازگشت عیسی آل‌کثیر به تیم پرسپولیس در این مقطع اتفاق نخواهد افتاد.

بعد از اینکه قرارداد عیسی آل‌کثیر با سپاهان به مشکل خورد و ثبت نشد، خیلی‌ها از بازگشت این بازیکن به پرسپولیس صحبت کردند. گل‌محمدی مخالف بازگشت آل‌کثیر بود و حتی در مصاحبه‌هایش هم این موضوع را تایید کرد.

با این حال این مهاجم جنوبی به غیر از اینکه شخصا پیگیر بازگشتش به پرسپولیس شده بود، یکی از نزدیکان گل‌محمدی که یحیی احترام زیادی برای او قائل است را واسطه کرد تا سرمربی پرسپولیس با بازگشت عیسی موافقت کند. یحیی با وجود اینکه موافق بازگشت این بازیکن نبود، در نهایت با برگشتن عیسی موافقت کرد و قرار بود این بازیکن قبل از پایان زمان نقل و انتقالات قرارداد داخلی خود را با سپاهان فسخ کند و با انجام کارهای مربوطه به پرسپولیس برگردد.

با توجه به نیاز پرسپولیس به جذب دو مهاجم، گل‌محمدی اصرار داشت که کارهای مربوط به بازگشت آل‌کثیر زود انجام شود و قبل از پایان نقل و انتقالات عیسی بازیکن آزاد باشد. او قصد داشت به غیر از آل‌کثیر یک مهاجم خارجی را هم جذب کند تا با تقویت خط حمله خودش به استقبال لیگ قهرمانان آسیا برود. یحیی قصد داشت بعد از اینکه قرارداد عیسی فسخ شد و خیالش از بابت آمدن او راحت شد، یکی از مدافعان خود را در لیست مازاد قرار دهد تا بتواند لیست را برای خرید مهاجم خارجی خالی کند.

از آنطرف مدیران سپاهان پیگیر حل مشکل ثبت قرارداد آل‌کثیر بودند تا بتوانند از بازیکن جدیدشان استفاده کنند. از همین رو به آل‌کثیر گفتند دست نگه دارد تا آن‌ها مشکل به وجود آمده را حل کنند. عیسی هم به خیال اینکه مشکلش با سپاهان حل خواهد شد و می‌تواند به قرارداد چربی که با این تیم بسته برسد، منتظر حل شدن مشکلش شد. مشکل اما برطرف نشد و هنوز هم پابرجاست. با این تفاوت که دیگر این بازیکن نمی‌تواند به پرسپولیس برگردد.

گل‌محمدی وقتی متوجه بدقولی دوباره آل‌کثیر شد، هیچ بازیکنی را در لیست مازاد قرار نداد و اعلام کرد با همین نفرات به کارش ادامه خواهد داد. پرسپولیس یک جای خالی دارد و یحیی گل‌محمدی می‌خواهد این جای خالی را صرف خرید مهاجم خارجی کند. این درحالیست که درویش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس مدعی شد اگر آل‌کثیر بازیکن آزاد شناخته شود، با او مذاکره خواهد کرد تا به پرسپولیس برگردد. با این حال گل‌محمدی مهاجم خارجی را به آل‌کثیر ترجیح می‌دهد و اولویتش خرید مهاجم خارجی است.

منبع : خبر ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید