درخواست هواداران استقلال از جواد نکونام؛ به این برنامه نرو!

باشگاه استقلال تهران
بدون دیدگاه
 

بعد از حضور علی خطیر در برنامه فوتبال برتر تماشاگران استقلال در فضای مجازی از جواد نکونام درخواست کرده‌اند از حضور در برنامه فوتبال برتر امتناع کند.

اختلاف علی خطیر و جواد نکونام در برنامه فوتبال برتر عیان شد و در پایان برنامه سرمربی تیم استقلال با ارسال پیام برای محمد حسین میثاقی ادعاهای مدیر عامل باشگاه استقلال را رد کرد و گفت هفته بعد در برنامه فوتبال برتر حاضر می‌شود و در مورد استقلال صحبت خواهد کرد.

بعد از این اتفاق و برداشت‌هایی که از اختلافات میان علی خطیر و جواد نکونام شد، تماشاگران تیم استقلال در فضای مجازی با مراجعه به صفحه سرمربی تیم استقلال از وی خواستند به برنامه فوتبال برتر نرود چون عیان کردن اختلافات و مشکلات باشگاه استقلال موجب ضربه زدن به تیم و سوء استفاده تیم رقیب می‌شود.

پیش از این درخواست علی خطیر هم از جواد نکونام درخواست کرد که اسرار خانواده را در رسانه‌ها عیان نکند. البته او به جواد نکونام تذکر داد، در صورت حضور در برنامه فوتبال برتر و صحبت علیه باشگاه و وی بنا بر آیین نامه کمیته انضباطی با او برخورد خواهد شد.

باید منتظر و ماند که دید در دوشنبه آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد و آیا جواد نکونام در برنامه فوتبال برتر حاضر می‌شود یا نه؟

 

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید