تصمیمی که به ضرر پرسپولیس تمام شد!

پرسپولیس

تصمیمی که به ضرر پرسپولیس تمام شد!

به گزارش خبرجو24؛ تصمیمی که به ضرر پرسپولیس تمام شد!

عدم توازن در پست‌های مختلف، مشکل بزرگ پرسپولیس در این فصل است.

به گفته کارشناسان، نداشتن توازن در پست‌های مختلف بزرگترین مشکل پرسپولیس در این فصل است. هرچند پرسپولیس هنوز هم یکی از بهترین ترکیب‌ها را در اختیار دارد ولی در بعضی پست‌ها احساس ضعف می‌کند.

مثلا این تیم ۶ بازیکن دارد که در پست مدافع میانی بازی می‌کنند ولی تنها یک مدافع چپ و یک فوروارد تخصصی دارد. در بین مدافعان پرسپولیس انقدر ترافیک وجود دارد که مثلا ستاره ای مثل گولسیانی نیمکت نشین است و به هنانوف و فرجی حتی یک دقیقه هم بازی نرسیده است. یحیی می‌توانست به راحتی یکی از مدافعان خودش را کنار بگذارد و به جای آن یک عنصر تهاجمی یا یک مدافع چپ باکیفیت و یا حتی یک گلر ذخیره مطمئن برای بیرانوند جذب کند.

علی نعمتی به عنوان مدافع چپ بازی می‌کند که پست اصلی اش بازی در قلب خط دفاعی است. بیرانوند اگر مصدوم و یا محروم شود، کار پرسپولیس بسیار سخت خواهد شد و گلر ذخیره میدان دیده ای ندارد. در خط حمله هم که پرسپولیس فقط شهاب زاهدی را دارد و او هنوز در این تیم جا نیفتاده است.

مدافع عنوان قهرمانی فقط یک جای خالی در ترکیبش دارد و می‌خواهد یک مهاجم خارجی جذب کند. دیگر فرصت نقل و انتقالات به پایان رسیده و یحیی نمی‌تواند تا نیم فصل بازیکنی را کنار بگذارد و به جای آن یک بازیکن دیگر به خدمت بگیرد. گل محمدی مجبور است تا نیم فصل با همین نفرات ادامه دهد و با کمبودها بسازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید