آقای نکونام؛ مراقب استقلال باش!

جواد نکونام

آقای نکونام؛ مراقب استقلال باش!

برخی اوقات سکوت باید کرد هر چند شاید جای سکوت نباشد، گاهی وقت ها باید در اوج انفجار چشم ها را بست و زبان به دندان گرفت.

علی خطیر بالاخره چند روز پیش سکوت رسانه ای خود را شکست و در برنامه زنده تلویزیونی بیش از ۹۰ دقیقه صحبت کرد، در تمام صحبت هایش حتی با تظاهر کاملا اختلافش با سرمربی عیان بود و حتی خود به آن اعتراف کرد. در برخی صحبت ها دوگانگی در پاسخگویی این جمله تازه را از مدیرعامل استقلال کشف کرد که به واقع چه کسی راست می گوید؟ حق و حقیقت با کیست که ایشان در برابر اکثر سوال ها اینگونه پاسخ می داد.. هم من راست می گویم و هم جواد نکونام. پس در واقع در اینجا کسی دروغ و پنهان کاری ندارد. یعنی در اینجا هم مدیریت درست می گوید و هم سرمربی خارج از واقعیت بیان نکرده پس این همه اختلاف نظر، اختلاف در برنامه، مشکلات یارگیری و… برای چیست؟

در جمله پایانی علی خطیر که هم نشان از قاطعیت ایشان داشت و هم ترسی پنهان شده از جنجالی دوباره علیه خودشان اینکه بهتر است سرمربی در حیطه وظایف فنی اش عمل کند و مدیرعامل هم در حیطه مدیریتی خود عمل می کند و هر دو یک هدف خواهند داشت آن هم موفقیت استقلال است. نکونام تصمیم دارد هفته آینده در همان برنامه زنده تلویزیونی که خطیر در آن حضور پیدا کرد برای دفاع از خود و پاسخ به برخی شائبه ها حضور پیدا کند اما قرار نیست هر گفته ای پاسخی داشته باشد.

بهترین راه دفاع و بهترین راه ثابت کردن حقانیت خودتان همین عمل کردن به وظایف خودتان است. نکونام هم اگر تصمیم دارد در اولین فصل حضورش تا آخر فصل همچنان روی نیمکت تیم استقلال بنشیند خودش را در درون زمین به اثبات برساند همانطور که در این چهار هفته شروع فصل نشان داده که با تمام سختی ها و فشارها و سنگ اندازی ها و نخواستن های پنهانی توانسته با تیمش موفق باشد دل هواداران آبی را شاد کند.

آقای نکونام برای اثبات خودش باید خیلی مواظب تیمش باشد، باید خیلی مواظب رفتار و کلام و برخوردهایش باشد تا یک حضور ماندگار و موفق و خاطره انگیز داشته باشد. وقت برای پاسخ دادن بسیار است اما شناخت زمان مناسب برای پاسخ دادن و اثبات حقانیت با کسب نتایج درخشان از هر پاسخگویی کلامی بهتر و مناسب تر و لذت بخش تر است.

محمود فخرالحاج | باشگاه خبرنگاران آزاد

1 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

  • اقای نکونام لطفا سکوت سکوت ودنبال جمع کردن امتیاز بدون حاشیه باش اقای خطیر گرفتار رفع مشکلات ریز ودرشت باشگاه است همه میدونند که شما با دست خالی داری همکاریمیکنی لطفا سکوت وکار. از شما انتظار کم کردن وجمع کردن حاشیه های تیم راداریم بعنوان یک هوادار۷۰ ساله خواهش میکنم اتحاد اتحاد وباز اتحاد رمز موفقیت شما و… میباشد

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید