اتفاقی عجیب در نقل و انتقالات پرسپولیس/ اختلافات علنی شد!

باشگاه پرسپولیس
بدون دیدگاه
 

شنیده‌ها حاکی از آن است که مهاجم مدنظر یحیی گل‌محمدی و باشگاه پرسپولیس با هم متفاوت است.

آنقدر ضعف در خط حمله پرسپولیس مشهود است و در ۴ بازی ابتدایی این تیم در لیگ برتر به چشم آمد که همه هواداران این تیم فکر می کنند اگر مهاجم خارجی جذب نشود، امکان موفقیت پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا وجود ندارد.

همانطور که قبلا نوشتیم، یحیی گل‌محمدی بعد از بررسی گزینه‌های مختلف سرانجام چند روز قبل نام دو مهاجم خارجی را به باشگاه پرسپولیس داد تا مذاکره با آن‌ها شروع شود و در نهایت هم یکی از این دو مهاجم به خدمت گرفته شود.

باشگاه پرسپولیس هم مذاکره با نماینده‌های این دو بازیکن را آغاز کرد ولی خیلی زود متوجه شد رقم درخواستی این دو بازیکن با بودجه باشگاه پرسپولیس متفاوت است. هر دو بازیکن برای حضور در ایران بالای یک میلیون دلار درخواست کردند ولی بودجه باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی چیزی در حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار دلار است. همین موضوع باعث شد تا در همان ابتدای مذاکرات، پرسپولیس به سد محکمی برخورد کند و مذاکرات متوقف شود.

از طرفی خود باشگاه پرسپولیس چند گزینه را به یحیی گل‌محمدی معرفی کرد ولی هنوز سرمربی قرمزها تاییدیه لازم را برای جذب گزینه باشگاه نداده است. در ماجرای لوکادیا هم باشگاه پرسپولیس این بازیکن را به یحیی معرفی کرد و گل‌محمدی بعد از بررسی این بازیکن او را تایید کرد. حالا داستان دوباره تکرار شده و در واقع گزینه‌های مدنظر یحیی گل‌محمدی با گزینه‌های باشگاه فرق دارند. گزینه ای که باشگاه پرسپولیس در نظر دارد، قیمت ارزان‌تری نسبت به گزینه‌های یحیی دارند و کار جذب آن‌ها راحت‌تر است.

چیزی که مشخص است در باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی به شدت اختلاف نظر وجود دارد و هر کدام از طرفین هم دلایل خاص خودشان را دارند. اتفاق عجیبی که فقط فرصت تقویت شدن را از پرسپولیس می گیرد و این تیم مجبور می شود با همین نفرات فعلی راهی بازی‌های سخت لیگ قهرمانان آسیا و تقابل با فوق ستاره‌هایی مثل رونالدو، مانه، کوتینیو و … شود.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید