فاجعه در پرسپولیس؛ بیرانوند مصدوم شد

بیرانوند
بدون دیدگاه
 

علیرضا بیرانوند که در بازی قبلی تیم ملی مقابل ازبکستان مصدوم شده بود بار دیگر این شرایط را تجربه کرد.

به گزارش خبرجو ۲۴ ، بیرانوند از جام جهانی ۲۰۲۲ تا امروز بدشانسی‌های عجیبی را تجربه کرده و در یک آمار غیرمنتظره در سه بازی تیم ملی در مدت اخیر در همان نیمه نخست تعویض شده است.

بیرو که در بازی تیم ملی مقابل انگلیس در جام جهانی با برخورد به یار خودی و مصدومیتش باعث شد کی‌روش دو دستی به سرش بکوبد، همچنان این مصدومیت و بدشانسی را در بازی‌های ملی تجربه می‌کند.

او در فیفادی قبلی مقابل ازبکستان نیز در صحنه‌ای مشابه با برخورد به سعید عزت اللهی از ناحیه فک مصدوم شده بود و خیلی زود از بازی تعویض شد و حتی فک خود را به تیغ جراحان سپرد.

بیرو حالا در دومین بازی ملی متوالی تعویض شده است. او در حالی که بلغارستان هنوز موقعیت خاصی ایجاد نکرده بود و شاید بدنش نیز چندان گرم نشده بود، در دقیقه ۱۹ یکی از پرتاب‌های معروفش را به نمایش گذاشت و طارمی را در خط حمله صاحب توپ کرد.

درحالی که گزارشگر تلویزیونی و شاید تماشاگران هم مثل همیشه مشغول تحسین او بودند اما پس از بیرون رفتن توپ، بیرانوند روی زمین افتاد و با کشیدگی از ناحیه پا دیگر قادر به ادامه کار نشد و از زمین بیرون رفت تا پیام نیازمند جانشین او شود.

محمدرضا اخباری، گلر سوم ایران، با چهره‌ای متعجب پس از بیرون آمدن بیرو با او مشغول صحبت شده بود و شاید مصدومیت او را باور نمی‌کرد.

باید دید شرایط مصدومیت علیرضا بیرانوند به چه شکل خواهد بود، اما اینطور که پیداست بدشانسی‌ها دست از سر او در بازی‌های ملی برنمی‌دارد.

منبع: ورزش3

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید