مصرف این میوه راشتیسم یا نرمی استخوان را از بین می برد!

مصرف این میوه راشتیسم یا نرمی استخوان را از بین می برد!

به گزارش خبرجو24؛ مصرف این میوه راشتیسم یا نرمی استخوان را از بین می برد!

اگر چهل روز به جای صبحانه انگور سبز فراوان بخورید وتا ظهر هیچ چیز دیگری نخورید بدن را لاغر می‌‌‌‏کند، اسید اوریک را کم کرده و موجب دفع سموم بدن می‌‌‌‏شود.

کودک را به خوردن آب انگور طبیعی عادت دهید و رژیم انگور را در مورد آن اجرا کنید؛ از راشتیسم یا نرمی استخوان بچه‌‌‌‏ها جلوگیری می‌‌‌‏کند.

برای درمان درد کمر تا زانو یا سیاتیک، در حمام بعد از شستن خود مدتی درون آب گرم بنشینید و بعد از بیرون آمدن از وان، تفاله‌‌‌‏ی انگور را به بدن بمالید ومدتی صبر کنید، بعد آن را بشویید.

برای برطرف شدن چین و چروک صورت، دو برابر آب انگور را با یک برابر روغن زیتون مخلوط کرده و روی آتش ملایم بجوشانید و پیوسته به هم بزنید تا به مرور آب تمام شود و روغن بماند. آن را هر روز بر پوست بمالید.

قرقره کردن آب انگور در دهان، از خون ریزی لثه جلوگیری می‌‌‌‏کند.

چهل روز ظهر‌‌‌‏ها انگور را آب بگیرید و بنوشید. هنگام شام نیز مقدار مناسبی انگور را به جای شام بخورید ودر طول رژیم، شب تا صبح روی تختی که قسمت پایین آن ۳۵ سانتی‌‌‌‏متر بالاتر از سر باشد بخوابید واستراحت کنید. فرمانتاسیون روده را کم می‌‌‌‏کند، زخم روده‌‌‌‏ی اثنی عشر را درمان می‌‌‌‏کند.

هر روز دولیوان بزرگ آب انگور یک لیوان بین صبحانه وناهار، یک لیوان بین ناهار وشام بنوشید، ورم شصت پا یا نقرس، رماتیسم وهموفیلی یا دیر بند آمدن خون‌‌‌‏ریزی‌‌‌‏ها را درمان می‌‌‌‏کند.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خودتان رو کاهش بدید، دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند. برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید