پسر ۲۱ ساله در دربی جانشین بیرانوند می‌شود؟

بدون دیدگاه
 

اتفاق غیرمنتظره در دقایق ابتدایی بازی تیم ملی موجی از نگرانی را برای هواداران پرسپولیس به وجود آورد.

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی که در دوحه قطر و در دقایق ابتدایی بازی اول ایران در جام جهانی اهالی فوتبال را به شوک فرو برد حالا در آستانه دیدار دربی رفت مقابل استقلال طرفداران تیم پرسپولیس را در شوکی دوباره قرار داد.

علیرضا بیرانوند در ابتدای بازی ایران مقابل بلغارستان دچار مصدومیتی شد که گفته می‌شود به دلیل فرود نامطمئن روی زمین برای او اتفاق افتاده است. گرچه کادر پزشکی تیم ملی هنوز از شدت مصدومیت بیرانوند خبر دقیقی را مخابره نکرده‌اند اما گفته می‌شود این احتمال وجود دارد که بیرانوند به بازی دربی رفت برسد. مسابقه‌ای که هنوز تاریخ برگزاری دقیق آن در ایران یا کشور قطر اعلام نشده است.

اما نگاهی به اسامی دروازه‌بانان ذخیره تیم پرسپولیس مشخص می‌کند این تیم در جمع بازیکنان خود دو دروازه‌بان ۲۱ ساله به نام امیر رضا رفیعی و مهرشاد اسدی را پشت سر علیرضا بیرانوند در اختیار دارد. هر دوی این دروازه‌بانان هم‌سن و در رده امید هستند که در صورت عدم دستیابی بیرانوند به شرایط مطلوب جسمانی برای رویارویی با استقلال یکی از این دو نفر باید در دیدار دربی رفت از دروازه پرسپولیس مراقبت کند.

دغدغه این روزهای یحیی گل محمدی قطعاً این است که از کادر پزشکی پرسپولیس و البته تیم ملی مطمئن شود که شرایط علیرضا بیرانوند برای رسیدن به بازی دربی رفت به چه ترتیب خواهد بود.

منبع : خبر ورزشی

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید