سورپرایز ایران خودرو برای این افراد

ایران خودرو
بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرجو24؛ سورپرایز ایران خودرو برای این افراد

ایران خودرو موعد تحویل پژو پارس به مادران دارای دو فرزدند و بیشتر را مربوط به شهریور ۱۴۰۲ اعلام کرد.

اما به طور کلی متقاضیان حائز شرایط خرید خودرو از طرح‌های حمایت از خانواده و جوانی جمعیت چندان از دو خودروساز بزرگ کشور رضایت ندارند. زیرا ایران خودرو و سایپا نتوانسته‌اند محصولات مورد نظر مادران را به موقع به آنها تحویل دهند.

مدیر بازاریابی و فروش ایران خودرو اعلام کرد این خودروساز به زودی برای حدود هفت هزار و ۳۰۰ مادر دارای دو فرزند و بیشتر که در طرح‌های فروش این خودروساز برای خرید پژو پارس ثبت نام کردند، فراخوان تکمیل وجه ارسال خواهد کرد.

شرکت‌های خودروساز بر اساس قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از سال گذشته مکلف شدند که ۵۰ درصد ظرفیت فروش خود را به مادران حائز شرایط اختصاص دهند.

مادرانی که از فرزند دوم به بعد آنها بعد از تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ متولد شده باشد می‌توانستند در این طرح‌های فروش خودروسازان ثبت نام و بر اساس لاین ویژه‌ای که نمایندگان مجلس برای آنها تدارک دیدند به محصولات تولیدی شرکت‌های خودروساز دسترسی داشته باشند.

این تکلیف که روی دوش شرکت‌های خودروساز گذاشته شد تا حدی روند عرضه را چه به متقاضیان عادی و چه مادران با اختلال روبه‌رو کرده است. اما حال مدیران فروش ایران خودرو از برنامه‌ریزی برای تحویل حدود هفت هزار و ۳۰۰ دستگاه پژو پارس به مادران خبر می‌دهد. این خبر را می‌توان سوپرایز ایران خودرو برای مادران قلمداد کرد.

آن طور که مدیر فروش و بازاریابی ایران خودرو می‌گوید مادرانی که بعد از اعلام فراخوان در شهریور ۱۴۰۲ نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند، محصول مورد نظر خود را تا پیش از پایان سومین ماه از فصل تابستان امسال تحویل خواهند گرفت.

البته پناهی این گمانه را نیز که بخشی از تعهدات این خودروساز درباره پژو پارس به مهر امسال موکول شود رد نمی‌کند و می‌گوید این احتمال وجود دارد که بخشی از تعهدات مربوط به پژو پارس که در طرح‌های فروش حمایت از خانواده و جوانی جمعی

اخباراقتصادخودرو
ایران خود روپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید