این رفتارهای زنان باعث عذاب مردان می‌شود!

بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرجو24؛ این رفتارهای زنان باعث عذاب مردان می‌شود!

یک سری رفتارهای خاص وجود دارد که مختص زنان است و می‌تواند هر مردی را آزار دهد. مطمئنا شناسایی رفتار بد زنان و کنترل آنها، می‌تواند به کاهش تنش و اختلاف در زندگی مشترک شما کمک کند.

انسان‌ها شخصیت‌های متفاوتی با هم دارند و در مواجه با شرایط زندگی، رفتارهای گوناگونی از خود نشان می‌دهند. بعضی از این رفتارها به خانواده و محیط زندگی افراد برمی‌گردد. اما این تفاوت‌های

انسان‌ها شخصیت‌های متفاوتی با هم دارند و در مواجه با شرایط زندگی، رفتارهای گوناگونی از خود نشان می‌دهند. بعضی از این رفتارها به خانواده و محیط زندگی افراد برمی گردد. اما این تفاوت‌های شخصیتی می‌تواند عامل اصلی اختلافات در زندگی زناشویی باشد.

در این بین یک سری رفتارهای خاص وجود دارد که مختص زنان است و می‌تواند هر مردی را آزار دهد. مطمئنا شناسایی رفتار بد زنان و کنترل آنها، می‌تواند به کاهش تنش و اختلاف در زندگی مشترک شما کمک کند. در این مطلب به تعدادی از رفتارهای بد زنان اشاره خواهیم کرد، که مردان را عذاب می‌دهد.

۱ – عدم بیان علت ناراحتی عذاب آور است

شخصیت مرد به گونه‌ای است که منظور خود را به صورت مستقیم بیان می‌کند. اما زنان رفتاری متضاد دارند و در مواردی که از همسر خود دلخور یا ناراحت می‌شوند، حاضر نیستند به راحتی دلیل ناراحتی خود را بیان کنند. وقتی مرد از او دلیل سرد بودنش را می‌پرسد، این جمله همیشگی را می‌گویند “خودت بهتر می‌دونی! “. اما حقیقت این است که در اکثر موارد مردان از دلیل ناراحتی شما بی خبرند. پس بهتر است به جای طفره رفتن و بحث کردن با همسر خود، مستقیم دلیل ناراحتی خود را به او بگویید و مشکل را حل کنید.

۲ – پر حرفی، از رفتارهای عذاب آور زنان

دقت زنان به نسبت مردان بیشتر است. آن‌ها به نکات ظریفی دقت می‌کنند که اصلا به چشم مردان هم نمی‌آید! همین دقت بالا باعث می‌شود که وقتی می‌خواهند موضوعی را تعریف کنند، آن را با تمام جزئیات و جوانب شرح می‌دهند. همین موضوع باعث طولانی شدن مدت زمان حرف زدن زنان می‌شود.

اگرچه این رفتار زنان باعث بهبود روابط و تسریع در قدرت تکلم فرزندان است. اما مردان حوصله شنیدن حرف‌های طولانی را ندارند و پرحرفی زیاد از حد باعث دلخوری طرفین می‌شود. پس ترجیحا لازم نیست که همه چیز را با تمام جزئیات شرح دهید.

۳ – استفاده ابزاری از رابطه جنسی

رابطه جنسی بخش مهمی از زندگی زناشویی است و اگر نیازهای جنسی زن و مرد در محیط خانواده رفع نشود، باعث بروز مشکلات زناشویی و ناهنجاری‌های اخلاقی در جامعه می‌شود.

اما بعضی از زنان به خوبی از حساس بودن رابطه جنسی و شرایط روحی مردان آگاهی دارند. به همین دلیل از آن به عنوان ابزاری برای رسیدن به خواسته‌های خود استفاده می‌کنند.

این یعنی بیان درخواست در بدترین شرایط و لحظه از زندگی مشترک. این رفتار از ویژگی‌های زنان جذاب نیست و چنین درخواست‌هایی جزو بدترین رفتارهای زنان به حساب میاد و برای مردان ناخوشایند است.

۴ – چشم و هم چشمی از رفتارهای عذاب آور زنان

هر مردی به عنوان سرپرست خانواده، بهترین و کامل‌ترین زندگی را برای همسر و فرزندان خود می‌خواهد. سخت‌ترین مسئله در زندگی مشترک، ناتوانی مرد در رفع نیازهای عزیزانش است. اما بعضی اوقات زنان این مسئله را نادیده می‌گیرند و با چشم و هم چشمی کردن، انتظارات نامتعارفی از همسر خود دارند. این رفتار زنان تا حدی لازم است و باعث ایجاد حس رقابتی و تلاش مضاعف در مرد می‌شود. اما اگر کنترل نشود، تبدیل به یکی از رفتارهای بد زنان می‌شود.

۵ – خرید کردن و تنوع طلبی بیش از حد زنان

اکثر زنان زمان زیادی را صرف خرید کردن و انتخاب لباس مورد علاقه خود می‌کنند. این رفتار زنان برای مردانی که خریدهای خود را سریع انجام می‌دهند، می‌تواند کسل کننده و عذاب آور باشد.

این عادت مشترک در بین زنان، ناشی از حس تنوع طلبی آنهاست و از رفتارهای جذاب زنانه، به حساب می‌آید. اما اینکه ساعت‌ها برای خرید یک لباس از این مغازه به آن مغازه بروید و آخر سر هم ندانید که از بین تاب صورتی یا قرمز کدام یک بیشتر به شما می‌آید، می‌تواند هر مردی را کلافه کند!

۶ – غر زدن، از رفتارهای عذاب آور زنان

غر زدن، یکی دیگر از رفتارهای بد زنان است که باعث اذیت شدن مردان می‌شود. برای گفتن یه موضوع لازم نیست به دفعات مکرر آن را تکرار کنید و سوهان اعصاب همسر خود شوید. شاید از دید شما دلیل این همه تکرار صرفا یادآوری باشد. اما این موضوع برای مردان معنایی جز غر زدن ندارد. پس سعی کنید با تکرار بیش از اندازه یک موضوع، سوهان اعصاب همسر خود نباشید.

۷ – مقایسه کردن همسرتان با دیگران

هیچ انسانی کامل نیست و هر کسی جنبه‌های شخصیتی مثبت و منفی مخصوص به خود را دارد. حتی زیباترین زنان جهان نیز، دارای ایراداتی در رفتار و اخلاق خود هستند. این که بعضی زنان همسر خود را با دیگران مقایسه می‌کنند و یا رفتارهای دیگر مردان را به رخ آن‌ها بکشند، نه تنها تغییر مثبتی در زندگی شما ایجاد نخواهد کرد، بلکه باعث تحقیر همسر شما می‌شود. پس مرد زندگی خود را با تمام خصوصیات مثبت و منفی اش قبول داشته باشید و هرگز او را با دیگران مقایسه نکنید.

۸ – نپذیرفتن اشتباه خود، از رفتارهای بد زنان

هر انسانی در زندگی اشتباه می‌کند و نمی‌توان همیشه شریک زندگی خود را مقصر اصلی تمامی اتفاقات خوب و بد زندگی خود بدانید. اگر شما به عنوان یک زن، همیشه برای کارهای خود دلیل می‌آورید و سعی دارید رفتار خوب یا بد خود را توجیه کنید، پس مطمئنا یک جای کار می‌لنگد. بعضی اوقات لازم است خود را به جای مرد زندگی خود تصور کنید. به جای بحث در مورد مسائل مختلف، با یک عذرخواهی کوچک قضیه را ختم به خیر کرده و فکر نکنید که همیشه حق با شماست!

۹ – بی احترامی به شخصیت و مردانگی همسر

یکی دیگر از رفتارهای بد زنان، زیر سوال بردن مردانگی شوهر خود است. مردها نسبت به همسر و فرزندان خود احساس مسئولیت می‌کنند و دوست دارند همیشه جایگاه خود را به عنوان حامی و پشتیبان خانواده حفظ کنند. اینکه زنان با حرف‌های آزار دهنده و یا انجام رفتارهای ناخوشایند به مرد خود بی احترامی کنند، کاری ناپسند است. این موضوع از لحاظ روحی مرد را عذاب می‌دهد. پس احترام شوهر خود را در همه حال نگه دارید.

۱۰ – اجازه دخالت کردن اطرافیان در زندگی شخصی شما

فراموش نکنید که شما به عنوان زن، نقش مهمی در تحکیم و آرامش خانواده دارید. استعدادها و توانایی‌های اعضای خانواده تنها با پشتیبانی و همفکری شما رشد پیدا می‌کند. پس به هیچ کس اجازه ندهید تا در زندگی شما دخالت کند و مسائل خانوادگی خودتان را مدیریت کنید. این کار زنان که بخاطر حرف و حدیث اقوام، رفتارش را با همسرش تغییر دهد و بهانه‌های الکی بگیرد، مرد را آزار می‌دهد.

شاید هیچ زنی ذاتا و از روی عمد راضی به اذیت شدن همسر خود نباشد. اما زندگی مشترک الزاماتی دارد. گاهی اوقات لازم است که در رفتار و کردار خود بازنگری داشته باشیم و رفتارهای بد زنان را از خود دور کنیم. اهمیت این موضوع به اندازه‌ای است که می‌توانید نتایج آن را در در زندگی خود احساس کنید. تا آرامش را برای خود و دیگر اعضای خانواده به ارمغان آورید. پس اگر به خوشحالی و آرامش مرد زندگی خود اهمیت می‌دهید، هیچ وقت این رفتارها را از خود بروز ندهید.

اخبارسبک زندگی
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید