سورپرایز ویژه ایران خودرو برای مادران دارای 2 فرزند

1 دیدگاه
 

به گزارش خبرجو24؛ سورپرایز ویژه ایران خودرو برای مادران دارای 2 فرزند

ایران خودرو موعد تحویل پژو پارس به مادران دارای دو فرزدند و بیشتر را مربوط به شهریور 1402 اعلام کرد. اما به طور کلی متقاضیان حائز شرایط خرید خودرو از طرح های حمایت از خانواده و جوانی جمعیت چندان از دو خودروساز بزرگ کشور رضایت ندارند. زیرا ایران خودرو و سایپا نتوانسته اند محصولات مورد نظر مادران را به موقع به آنها تحویل دهند.

مدیر بازاریابی و فروش ایران خودرو اعلام کرد این خودروساز به زودی برای حدود هفت هزار و 300 مادر دارای دو فرزند و بیشتر که در طرح های فروش این خودروساز برای خرید پژو پارس ثبت نام کردند، فراخوان تکمیل وجه ارسال خواهد کرد.

شرکت های خودروساز بر اساس قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از سال گذشته مکلف شدند که 50 درصد ظرفیت فروش خود را به مادران حائز شرایط اختصاص دهند.

مادرانی که از فرزند دوم به بعد آنها بعد از تاریخ 24 آبان 1400 متولد شده باشد می توانستند در این طرح های فروش خودروسازان ثبت نام و بر اساس لاین ویژه ای که نمایندگان مجلس برای آنها تدارک دیدند به محصولات تولیدی شرکت های خودروساز دسترسی داشته باشند.

این تکلیف که روی دوش شرکت های خودروساز گذاشته شد تا حدی روند عرضه را چه به متقاضیان عادی و چه مادران با اختلال روبرو کرده است. اما حال مدیران فروش ایران خودرو از برنامه ریزی برای تحویل حدود هفت هزار و 300 دستگاه پژو پارس به مادران خبر می دهد. این خبر را می توان سوپرایز ایران خودرو برای مادران قلمداد کرد.

آن طور که مدیر فروش و بازاریابی ایران خودرو می گوید مادرانی که بعد از اعلام فراخوان در شهریور 1402 نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند، محصول مورد نظر خود را تا پیش از پایان سومین ماه از فصل تابستان سال جاری تحویل خواهند گرفت.

البته پناهی این گمانه را نیز که بخشی از تعهدات این خودروساز درباره پژو پارس به مهر امسال موکول شود رد نمی کند و می گوید این احتمال وجود دارد که بخشی از تعهدات مربوط به پژو پارس که در طرح های فروش حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به مادران واگذار شده در اولین ماه از فصل پاییز 1402 به آنها تحویل داده شود.

اخباراقتصادخودرو
ایران خودروپربازدید
 

1 دیدگاه. Leave new

  • حالا دیگر خودروسازان بی کیفیت کلک جدید یاد گرفته اند. از هول حلیم مردم را می اندازند توی دیگ!

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید