بازیکن مدنظر خطیر مشخص شد!

جواد نکونام

بازیکن مدنظر خطیر مشخص شد!

به گزارش خبرجو24؛ بازیکن مدنظر خطیر مشخص شد!
صحبت مدیرعامل استقلال تهران درباره یک بازیکن خبرساز شد.علی خطیر در تلویزیون گفت ما یک قرارداد ۳۰ میلیاردی را ثبت کردیم اما هیچ دروغی نگفتیم.مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید استقلال تنها باشگاهی است که قراردادها را به طور واقعی ثبت کرده است. او گفت ما به بازیکنی پیشنهاد ۲۵میلیاردی دادیم اما قبول نکرد و حالا قرارداد همان بازیکن با یک باشگاه دیگر ۱۵میلیارد تومان در سازمان لیگ ثبت شده است! اتفاقا خطیر در این مورد درست می‌گوید و باید دید چرا بعضی‌ها همچنان قانون را دور می‌زنند!

مدیرعامل استقلال همچنین گفت ما قرارداد ۳۰میلیاردی هم داشتیم. در این مورد شنیدیم بازیکن ۳۰میلیاردی استقلال مهرداد محمدی است که با نظر کادر فنی جذب شد و در بازی چهارم استقلال هم گلزنی کرد. البته به طور طبیعی سطح توقعات از محمدی بالاست ولی به‌هرحال خطیر در این مورد شفاف‌سازی کرد و گفت کاش بقیه باشگاه‌ها هم در بحث قراردادها با صداقت رفتار می‌کردند.

استقلال امسال سقف بودجه را رعایت کرده اما تیم پرمهره‌ای محسوب نمی‌شود و خیلی‌ها می‌گویند نسبت به سایر مدعیان شرایط مطلوبی ندارد. همان‌طور که می‌دانید جواد نکونام هم از وضعیت نقل و انتقالات باشگاه راضی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید