سنگربان اخراجی استقلال : نکونام گفت باید نامه می‌دادید تا این بازیکن را راه بدهم!

محمدجواد کیا

سنگربان اخراجی استقلال : نکونام گفت باید نامه می‌دادید تا این بازیکن را راه بدهم!

مسئولان باشگاه استقلال به دنبال پیدا کردن راه حلی برای حل مشکل سنگربان اخراجی این تیم هستند.

پس از ماجراهایی که هفته گذشته به وقوع پیوست، جواد نکونام با صراحت گفت که به جواد کیا سنگربان جوان و تازه به خدمت گرفته شده استقلال اجازه حضور در تمرینات را نخواهد داد چون جذب شدن این بازیکن با نظر او صورت نگرفته است.

این سنگربان از آن تاریخ به بعد اجازه حضور در تمرینات گروهی آبی پوشان پایتخت را ندارد و به صورت انفرادی تمرین می‌کند اما مدیران باشگاه به دنبال حل مشکل او هستند چون از نظر قانونی به هر حال بازیکن استقلال محسوب می‌شود و در این فرایند گناهی مرتکب نشده است. اینطور که شنیدیم، برخی از افراد نزدیک به استقلال معتقدند نکونام به صورت ضمنی و کلی در جریان خرید یک سنگربان جدید قرار داشت اما تاکید کرده بود برای صدور اجازه‌اش در تمرینات گروهی، باشگاه باید حتماً به او نامه کتبی بدهد و او هم به صورت رسمی با این درخواست موافقت کند اما چون چنین کاری از طرف باشگاه صورت نگرفت، اجازه تمرین کردن به جواد کیا را نداد.

البته نکته اینجاست که س از وقوع اتفاق مذکور، برخی مربیان استقلال تاکید داشتند چون سرمربی تیم اصلاً در جریان جذب این دروازه‌بان نبوده است، به او اجازه تمرین همراه تیم را نداد. قطعاً اگر نکونام در این رابطه صحبت کند، مسائل به طور کامل و شفاف مشخص خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید