نقشه علی خطیر برای برد استقلال در پرونده جنجالی

پرسپولیس

نقشه علی خطیر برای برد استقلال در پرونده جنجالی

به گزارش خبرجو24؛ مدیران باشگاه استقلال قصد دارند با ارسال دفاعیه به فیفا مبلغ درخواستی ریکاردو ساپینتو را کاهش بدهند.مدیران باشگاه استقلال قصد دارند با ارسال دفاعیه به فیفا مبلغ درخواستی ریکاردو ساپینتو را کاهش بدهند.هفته گذشته بود که فدراسیون جهانی فوتبال با ارسال نامه ای به باشگاه استقلال خبر از محکومیت 300 هزار دلاری آبی پوشان به خاطر شکایت ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی داد.

ساپینتو که پیش از این اعلام کرده بود به خاطر مطالباتش از استقلال شکایت می کند، این موضوع را عملی کرده و حکم اولیه را علیه باشگاه سابق خود گرفته است.

در چنین شرایطی مسئولان استقلال با توجه به داشتن مهلت یکماهه از زمان صدور حکم برای دفاع، قصد دارند مستنداتی را در این خصوص آماده کرده و سریعا به کمیته انضباطی فیفا ارسال کنند. از زمان صدور حکم ساپینتو یک هفته گذشته و بخش حقوقی استقلال در تلاش است تا با آماده سازی مستندات توضیحات خود را ارائه کند.

استقلالی معتقد هستند ساپینتو با توجه به جرایم انضباطی و موضوعات دیگری که دارد، مطالباتش بسیار کمتر از 300 هزار دلار است. بخش حقوقی استقلال امیدوار است رای صادر شده در فیفا را بشکند و مبلغ کمتری را به عنوان مطالبات به سرمربی سابق خود پرداخت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید