فیلمهای غیراخلاقی بازیکنی که قرار بود استقلالی شود!

عمرو ورده
بدون دیدگاه
 

یکی از بازیکنانی که استقلال برای جذب او تدارک دیده بود اما در نهایت زمینه حضورش منتفی شد، این روزها در فضای مجازی سر و صدای عجیبی به راه انداخته است.

استقلال حدوداً از ۲۰ روز قبل به دنبال فراهم کردن شرایطی بود تا عمرو ورده، فوتبالیست مصری را به خدمت بگیرد بازیکنی که از نظر فنی کاملاً مورد تایید جواد نکونام بود اما آنقدر حواشی انضباطی، قراردادی و حتی اخلاقی درست کرد که استقلالی‌ها با اتخاذ تصمیمی درست و منطقی، قید استفاده از او را زدند چون می‌دانستند اگر این بازیکن به ایران بیاید مرتب باید در انتظار جنجال سازی توسط او باشند. حالا پیرامون همین بازیکن اخبار عجیب و بعضاً تکان دهنده‌ای در فضای مجازی مطرح شده است.

فیلم‌های غیر اخلاقی

از اولین روزی که نام عمرو ورده به عنوان یکی از گزینه‌های مد نظر استقلال مطرح شد، زمزمه‌هایی مبنی بر رفتارهای نابهنجار این بازیکن هم شنیده می‌شد به همین خاطر جواد نکونام شرط کرده بود که بازیکن مصری در صورت ورود به تهران باید کاملاً تحت کنترل و نظارت او زندگی کند و تحت هیچ شرایطی اجازه حاشیه سازی ندارد. حتی باشگاه استقلال می‌خواست بندهایی در قراردادش بگذارد که با کوچک‌ترین حاشیه‌ سازی، جرایم بسیار سنگینی برای او منظور شده و قضیه تا فسخ قرارداد هم جلو برود. حالا چیزی حدود ۱۰ فیلم از حرکات نامناسب و بعضاً غیر اخلاقی ورده در فضای مجازی منتشر شده است و مسئولان باشگاه استقلال نیز در جریان قرار گرفته‌اند.

قراردادهای همزمان

نکته دیگر در مورد این بازیکن، بحث هایی است که پیرامون تخلفات انضباطی او در عرصه فوتبال حرفه‌ای مطرح شده است. طبق خبرهایی که به گوش مدیران باشگاه استقلال رسیده، عمر ورده هنوز با باشگاه مراکشی خود تسویه حساب نکرده است و حالا خبرهایی هم مطرح شده که او به صورت همزمان با دو باشگاه مصری و قبرسی قرارداد داخلی منعقد کرده است! البته فیفا قطعاً کارت بازی هر بازیکنی را فقط برای یک باشگاه صادر می‌کند و اگر او چند قرارداد داخلی بسته باشد، باشگاه‌های ضرر دیده از این بابت می‌توانند شکایت کنند. همه این موارد نشان می‌دهد استقلال با منتفی کردن حضور عمرو ورده چه خطر بزرگی را از بیخ گوش خودش دفع کرد.

 

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید