معوقات رتبه بندی معلمان تعیین تکلیف شد

رتبه بندی معلمان
9 دیدگاه
 

سخنگوی فراکسیون فرهنگیان مجلس یادآور شد: در این زمینه چنانچه دولت در اعطای رتبه واقعی معلمان به آن‌ها دچار مشکل شد، می‌تواند به مجلس لایحه متمم ارائه کند تا کسری اعتباری در این زمینه جبران شود.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه البته مجلس در زمینه رتبه‌بندی معلمان قوانین مورد نیاز را به تصویب رسانده است و دیگر نیازی به قانون جدید نیست، افزود: لایحه متمم در صورتی می‌تواند تصویب شود که دولت در اجرا به مشکل بخورد. به نوشته نواندیش از خانه ملت، کوچکی نژاد اضافه کرد: در این مرحله و برای اجرای سالیانه قانون رتبه بندی نیاز به قانونگذاری جدید وجود ندارد و نه در قانون برنامه هفتم و نه قوانین بودجه سالیانه نیازی به قانونگذاری جدید نیست.

وی ادامه داد: در حال حاضر رسیدگی به اعتراضات معلمان باید سرعت یابد و رتبه‌های جدید به معلمان بر اساس مستندات جدیدی که بارگذاری کرده‌اند، اعطا شود. قطعا مجلس در روند رسیدگی به این موارد نظارت ویژه خواهد شد تا حقی از کسی ضایع نشود.

کوچکی نژاد یادآور شد: تاکنون مجلس ارقام قابل توجهی را برای اجرای قانون رتبه بندی معلمان در بودجه سال‌های ۱۴۰۰، ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ دیده است و این ارقام به استثنای معوقات ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰ به معلمان پرداخت شده است.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه تأکید کرد: دولت مکلف است معوقات سال ۱۴۰۰ را نیز مجددا پرداخت کند و منبع مالی که این رقم را از منابع خود تأمین کند./نواندیش

واریز معوقات معلمات به کجا رسید؟
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به مصوبه حق التدریس ماهانه افزود: تا پایان شهریور کل معوقات سالانه معلمان را پرداخت خواهیم کرد همچنین ۶۵ درصد معلمان معترض به رتبه‌بندی، به یک رتبه بالاتر ارتقا یافتند و رتبه‌بندی جدید از اول مهر امسال اعمال خواهد شد.

صحرایی تصریح کرد: هر اتفاق خوبی در هر ساحتی اگر قرار است بیفتد، محل شروع آن مدرسه و عامل آن مدیر مدرسه است. مدیر مدرسه، عامل بسیاری از پیشرفت‌های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی کشور می‌تواند باشد چرا که آینده در مدرسه، برنامه‌ریزی می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند سه عامل برنامه‌ریزی دقیق و شفاف، تلاش و مجاهدت؛ و نظارت و مراقبت در کنار هم هر نتیجه‌ای را ممکن می‌کنند و هر برنامه‌ای را به نتیجه می‌رسانند.

اخباراقتصاد
پربازدید
 

9 دیدگاه. Leave new

 • احمدگودرزی
  14/09/2023 00:30

  من بعید می‌دونم عمرم به دنیا باشه که سرانجام پروژه ی رتبه بندی را ببینم. امیدوارم بعد از من پرداختی مایه تفاوت پاداش بازنشستگی به اندازه ی باشه که بدهی هایم را سبک کند. تا ورثه بیشتر به سختی نیوفتند. ظاهراً ما بازنشستگان مهرماه ۱۴۰۰ جزء مغضوبین هستیم.

  پاسخ
 • رضاباقری فر
  14/09/2023 08:07

  رضاباقری فر، بازنشسته1401مهرماه، برایم رتبه2زدند، سایت بازنمیشه مدارک، بارگذاری کنم

  پاسخ
 • رضاباقری فر
  14/09/2023 08:09

  آیابا30سال و5ماه و13روزخدمت، رتبه2موردقبول است، قطعآنیست

  پاسخ
 • محمود رجبی
  14/09/2023 09:14

  سلام حاج آقا صحرایی لطفا همان معوقه فرهنگیان را فعلا بپردازید تا ببینیم خدا چی می خواهد پیش می اید

  پاسخ
 • خلیلی
  14/09/2023 11:21

  سلام وقت بخیر تمام شش ماه رو با دلهره ونگرانی سپری کردیم که نتیجه رتبه بندی چه خواهدشد لطفا درمورد شرکت تعاونی های مصرف فرهنگیان هم نظرتی بشه تومرداد وشهریور بنا به ضرورت دو تا لوازم برقی خریداری نمودم متاسفانه یکی پرازخط وخش بسته بندی شده بود اعتراض کردم جوابی معقول از شرکت دریافت نکردم ودیگری ضربه خورده از سه جا که ازدیشب خوابم نبرده چرا اینچنین اجناسی تحویلمون میدهند اونم شرکت خودمون به معلم

  پاسخ
 • لادن
  14/09/2023 16:17

  واقعا برای ما بازنشستگان ۱۴۰۰ هیچ کاری انجام نشد . آخه چرا ؟؟؟؟؟

  پاسخ
 • مهرناز
  14/09/2023 19:37

  شما بجای شعار دادن طلب معلمان رو بده معلمان خودشون بصورت اتوماتیک ساحت های تعلیم و تربیت و کیفیت آموزش رو بهبود میدن . شما بنای ساختمان رو از پی درست کن

  پاسخ
 • رنجبر فسا
  15/09/2023 02:35

  این دیدگاه به دلیل استقاده از الفاظ رکیک یا توهین و ،،، قابل انتشار نمی باشد

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید