دستمزد نجومی در جیب مدیر برنامه بازیکن سپاهان

3 دیدگاه
 

در قرارداد یک بازیکن تیم فوتبال سپاهان، بندی وجود دارد که ۱۷ میلیارد تومان به مدیربرنامه‌های او باید پرداخت شود.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در بخشی از حکم خود علیه باشگاه سپاهان اعلام کرد این باشگاه اصفهانی هزینه کارگزاری شش بازیکن خود را تقبل کرده و به عنوان نمونه «به تعهد پرداخت مبلغ ۱۷۰ میلیارد ریال از قرارداد احدی از بازیکنان توسط باشگاه در فصل آتی به کارگزار ایشان اشاره شده است».

این موضوع که در نوع خود بسیار عجیب به نظر می‌رسد با واکنش‌هایی از سوی هواداران و اهالی فوتبال شده است که چگونه مبلغ ۱۷ میلیارد تومان از یک انتقال باید به مدیر برنامه یک بازیکن برسد؟

پیگیری ها نشان می‌دهد بازیکن مورد اشاره کمیته انضباطی هادی محمدی مدافع فصل گذشته تراکتور است که در نقل‌وانتقالات تابستانی راهی سپاهان اصفهان شد.

طبق پیگیری‌ها قرارداد دو ساله هادی محمدی با سپاهان ۳۵ میلیارد است که طبق بندی از قرارداد این بازیکن، مبلغ ۱۷ میلیارد به مدیربرنامه او پرداخت خواهد شد. اتفاق بسیار عجیب و قابل تأملی که سازمان‌های نظارتی و در نهایت کمیته انضباطی به آن ورود کردند.

هادی محمدی در دو فصل گذشته قرارداد ۹ میلیاردی با باشگاه تراکتور داشت و در نقل‌وانتقالات این فصل با قراردادی ۳۵ میلیاردی راهی سپاهان شده است!

 

اخبارورزش
پربازدید
 

3 دیدگاه. Leave new

 • احمد لوکارلی
  13/09/2023 15:18

  ساکت فکرشو نمی‌کرد اینجوری گیر بیافتد مسله مهم اینکه چرا فدراسیون فوتبال پشت شو خالی کردن گذاشتند تخته گاز بره یه هو ترمزش کشیدن

  پاسخ
 • احمد لوکارلی
  13/09/2023 15:19

  ساکت فکرشو نمی‌کرد اینجوری گیر بیافتد مسله مهم اینکه چرا فدراسیون فوتبال پشت شو خالی کردن گذاشتند تخته گاز بره یه هو ترمزش کشیدن کجاش تکراریه

  پاسخ
 • احمد لوکارلی
  13/09/2023 15:20

  ساکت فکرشو نمی‌کرد اینجوری گیر بیافتد مسله مهم اینکه چرا فدراسیون فوتبال پشت شو خالی کردن گذاشتند تخته گاز بره یه هو ترمزش کشیدن کجاش تکراریه شوخی نکن این اولین باره در باره ساکت می‌نویسم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید