پای نفر سوم به دعوای نکونام و خطیر باز شد

جواد نکونام
1 دیدگاه
 

به گزارش خبرجو24؛ پای نفر سوم به دعوای نکونام و خطیر باز شد

سرانجام جواد نکونام به توصیه‌های پیشکسوتان توجه نکرد و با اینکه به برنامه میثاقی نرفت، اما در مصاحبه تلفنی پاسخ همه حرف‌های رئیس را داد تا دوباره همه چیز در خصوص استقلال و مشکلاتی که بین نیمکت و مدیرعامل این تیم وجود دارد، از سر گرفته شود. حالا هیچ نیروی بیرونی نیست که تیم استقلال را اذیت کند و خود استقلالی‌ها خودزنی می‌کنند. نکونام حرف خود را می‌زند، خطیر هم روی موضع خود پافشاری دارد و این وسط هم هیچ کس حواسش به هوادار باشگاه نیست، در این میان کار از مشاجره لفظی و افشاگری گذشته است و این روزها دو طرف به فکر انتقام‌گیری از هم افتاده‌اند. از یک طرف خطیر یکسری از افراد را انتخاب می‌کند، اما نکونام با آنها قطع همکاری می‌کند. نمونه بارز این ادعا هم ماجرای غیبت علی سامره در تمرینات استقلال است. گفته می‌شود نکونام با سرپرست استقلال قطع همکاری کرده و دلش نمی‌خواهد شخصی روی نیمکت این تیم باشد که از جانب مدیرعامل منصوب شده است. به این اتفاق باید ماجرای منع تمرین جواد کیا را نیزاضافه کرد. در این آشفته بازارهم نکونام به همراه تیمش خودشان را برای بزرگ‌ترین بازی نیم فصل آماده می‌کنند. صادق ورمزیار کاپیتان سابق استقلال در خصوص اتفاقات اخیر صحبت کرده است.

استقلالی‌ها این روزها به شکل عجیبی خودزنی می‌کنند و مصاحبه‌های خطیر و نکونام خودش گویای همین مطلب است. نظرتان در خصوص دعوای علنی آنها چیست؟

قطعاً این جنگی که راه افتاده مثل یک شمشیر دولبه است که هم نکونام را اذیت خواهد کرد و هم خطیر را. اما در نهایت دود این اختلاف عجیب به چشم هواداران می‌رود. من صحبت‌های دوطرف را شنیدم مشکل آن‌قدر حاد نیست که این‌قدر بزرگ کرده‌اند و در رسانه‌ها به آن می‌پردازند. این مشکل باید درون خانواده حل شود. اما متأسفانه جنگی که بین نکونام و خطیر راه افتاده ترکشش به هوادارمی‌خورد.

نکونام در بخشی از صحبت‌های خود به این نکته اشاره داشت که خطیر برای جذب بازیکن از استرا نظر می‌خواهد، به نظر شما این رفتار آقای خطیر عجیب نیست؟

قطعاً وقتی نکونام سرمربی تیم است و تیم را تحویل گرفته او باید بازیکن جذب کند و نظر او مهم است اما نکته اینجا است که ساختار ورزشی باشگاه غلط است و در این میان نبود کمیته فنی که بتواند با نکونام سر یک میز بنشیند و تبادل اندیشه داشته باشد کاملاً به چشم می‌خورد.

آقای کریمی یک کمیته فنی هفت نفره با حضور افراد بزرگی تشکیل داد که فقط یک جلسه تشکیل دادند و در نهایت این کمیته منحل شد!

من به تعداد زیاد نفرات خیلی اعتقادی ندارم. یعنی لزومی ندارد حتماً هفت نفر عضو کمیته شوند، چون خود همین تعداد می‌تواند مشکل مضاعف تیم شود و نتواند یکدل و یکپارچه باشند، بلکه شاید یک نفر بتواند عضو کمیته فنی باشد اما به بهترین نحو بتواند با نیمکت تعامل داشته باشد و جلوی این مشکلات را بگیرد.

اینطور که گفته می‌شود در راستای اختلافات، نکونام سرپرست تیم را نیز کنار گذاشته است!

یکسری حرکات انجام می‌شود که در شأن استقلال نیست. بهتر است در این برهه از زمان هم مدیریت و هم کادرفنی سعه صدر داشته باشند تا این مشکلات از بین برود.

اینطور پیش برود به قول تعدادی از پیشکسوتان استقلال نه تنها نمی‌تواند انتقام دربی‌های قبل را بگیرد بلکه نتیجه‌اش فاجعه می‌شود نظر شما چیست؟

وقتی حجت کریمی به‌عنوان نفر سوم از دعوای خطیر و نکونام بهره برده و دراین میان حرف‌هایی را پیش می‌کشد نشان از آن دارد که جنگ نکو و خطیر می‌تواند با حضور نفرهای بعدی فاجعه به بار آورد. استقلالی‌ها به جای انتقام باید به فکر بازی خوب در دربی باشند و تمرکزشان را صرف چیزهای بیهوده نکنند.

اخبارورزش
پربازدید
 

1 دیدگاه. Leave new

  • شریف زاده
    14/09/2023 09:36

    آقایان می توانید این روند را آنقدر ادامه دهید تا تیم متلاشی شود و دلتان خنک شود. آخر چه چیزی به شما می دهند اینقدر حرص می خورید. اگر نمی توانید با هم کار کنید یکی تان عطا را به لقاحش ببخشید. و خیر پیش یا هردوتان خیری که نمی رسانید شر درست نکنید. بروید و دو تا آدم کی می توانند حرف همدیگر را می فهمد راس کار بیایند. و تیم را از این وضعیت خسته کننده نجات دهند. بس دیگر ؟؟؟؟ خجالت هم نمی کشند با احساسات طرفداران تیمشان بازی می کنند.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید