جوان شیطان صفت به ۲ زن شوهردار همزمان تعرض کرد!

بدون دیدگاه
 

به گزارش خبرجو ۲۴ به نقل از رکنا، با شکسته شدن حکم تبرئه پسرجوان از اتهام تجاوز سریالی به سه زن در دیوان عالی کشور، پرونده به شعبه هم عرض فرستاده شد تا وی بار دیگر محاکمه شوند.

رسیدگی به این پرونده ازاوایل سال ۹۴ به دنبال شکایت یک زن جوان در دستور کار پلیس قرار گرفت. زن جوان به نام پریا با مراجعه به اداره آگاهی از جنایت سیاه یک مرد جوان خبر داد.

جزییات ماجرا

وی در تشریح جزییات ماجرا گفت: اوایل سال ۹۳ دوست صمیمی‌ام پروانه هراسان با من تماس گرفت. و در حالی که اشک می‌ریخت گفت از سوی یک پسر جوان مورد آزار قرارگرفته است و مرد جوان از او فیلم تهیه کرده است.

او از من درخواست کمک کرد و من هم که دلم برای دوست صمیمی‌ام سوخته بود به او قول دادم کمکش کنم.

من همراه دوست صمیمی‌ام برای پس گرفتن عکس و فیلم‌ها با پسر جوان قرار گذاشتم.

او هم که پسر مودبی بود قول داد عکس و فیلم‌ها را تحویلم دهد اما یکباره به سمت حاشیه تهران رفت و با تهدید چاقو مرا آزار داد.

وی ادامه داد: وقتی این ماجرا را به پروانه گفتم فهمیدم که من سومین قربانی جنایت سیاه این مرد هستم. و او قبل از پروانه دوست صمیمی دیگرمان به نام شیدا را هم آزار داده بود.

به دنبال شکایت این زن تلاش برای ردیابی پسر جوان آغاز شد و دو شاکی دیگر شناسایی شدند.

شیدا وقتی شوهر داشت به ملاقات جوان شیطان صفت رفت!
شیدا که مربی باشگاه بدن‌سازی است به پلیس گفت: ماجرا با رفتن من به یک سوپرمارکت آغاز شد.

در سوپرمارکت پسر جوانی به من گفت گوشی موبایلش را در خانه جا گذاشته است و حالا لازم است یک تماس ضروری با مادرش بگیرد.

من هم گوشی موبایلم را به او دادم اما وقتی به خانه برگشتم تماس‌های پسر جوان آغاز شد. و آنجا بود که فهمیدم پسر جوان از گوشی موبایل من با تلفن خودش تماس گرفته و شماره موبایل مرا به دست آورده بود.

مزاحمت‌های پسر جوان ادامه داشت تا این که مرا تهدید کرد و من به ناچار به دیدنش رفتم و به او گفتم نامزد دارم. و بهتر است دست از مزاحمت بردارد.

مدتی از پسر جوان خبری نبود تا اینکه ازدواج کردم اما باز هم مزاحمت‌های او شروع شد.

او حتی چند بار با همسرم تماس گرفت. او می‌گفت از طریق شبکه‌های پیام رسان تلفنی به عکس‌های خصوصی‌ام دسترسی پیدا کرده و قصد دارد آن‌ها را پخش کند. مزاحمت‌های او باعث شد که همسرم مرا طلاق دهد.

تجاوز به ۲ زن شوهردار در ویلای حاشیه تهران

این زن گفت: پسرجوان می‌گفت به من علاقمند شده و اگر برای آخرین بار به دیدنش بروم دست از سرم برمی دارد. من هم با او قرار گذاشتم.

اما پسر جوان با زور و تهدید مرا به پارک جنگلی سرخ حصار برد و آزارم داد. او از جنایت سیاهش فیلم تهیه کرد و گفت این فیلم را در شبکه‌های مجازی پخش می‌کند.

من که ترسیده بودم ماجرا را با دوستم پروانه در میان گذاشتم. من به همراه پروانه و فرزند خردسالش با پسرجوان قرار گذاشتیم و سوار ماشین او شدیم.

دوستم با او صحبت کرد و او قول داد عکس و فیلم‌ها را پس دهد اما در میان راه به سمت حاشیه تهران رفت.

هر چه من و دوستم به او التماس کردیم اجازه دهد از ماشین پیاده شویم قبول نکرد. او به شدت ما را کتک زد و به زور به یک خانه ویلایی در حاشیه تهران برد.

این زن گفت: پسر جوان می‌خواست دوستم را هم آزار دهد که مقاومت کرد. اما پسر بی‌رحم فرزند خردسال دوستم را از پنجره بیرون گرفت و تهدید کرد. اگر به خواسته او تن ندهیم فرزند خردسالش را از پنجره ساختمان بیرون پرت می‌کند.

او بی‌رحمانه من و دوستم را آزار داد و از ما فیلم گرفت. او ما را از ویلا بیرون برد و در میان جاده رها کرد. دوستم که می‌ترسید به خانه‌اش برگردیم با دوست صمیمی‌اش پریا تماس گرفت و از او کمک خواست.

این طور بود که سومین زن هم به دام شیطانی این پسر گرفتار شد. اما ما از ترس آبرویمان جرات نکردیم به پلیس حرفی بزنیم تا اینکه پریا به اداره آگاهی رفت و شکایت کرد.

بازداشت شیطان ۳۵ساله

به دنبال حرف‌های تکان دهنده این زن قربانی دیگر نیز شناسایی و ردیابی مرد جوان آغاز شد. پلیس از طریق ردیابی شماره تلفن پسر جوان رد وی را یافت و او را بازداشت کرد.

در حالی که دوشاکی دیگر شکایت‌های مشابهی را تسلیم پلیس کرده بودند متهم ۳۵ساله به اتهام زنای به عنف، آدم ربایی منتهی. به زنای به عنف و اکراه و سو استفاده از شاکی‌ها در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده. و با حضور دو قاضی مستشار پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شد.

وی خودش را بی‌گناه خواند و منکر آزار شیطانی شد. متهم ادعا کرد سه زن جوان به خواسته خودشان با وی رابطه برقرار کرده‌اند و به زور آن‌ها را آزار نداده است.

در پایان جلسه دادگاه که بیش از چهار ساعت طول کشید قضات وارد شور شدند و وی را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه. و وی را به ۱۰۰ضربه شلاق، ۱۰ماه زندان، یکسال تبعید و ۱۸۰ ساعت خدمات عمومی رایگان در شهرداری «رفتگری» محکوم کردند.

رد حکم

اما با اعتراض سه شاکی به حکم صادره پرونده در شعبه هفتم دیوان عالی کشور تحت رسیدگی موشکافانه قرار گرفت. و قضات عالی رتبه دیوان عالی کشور با طرح چندین ایراد حکم صادره را شکستند.

قضات دیوان عالی کشور در گزارشی اعلام کردند اگر چه متهم در جلسه دادگاه منکر زنای ساده بوده. ولی به ارتکاب رفتار غیراخلاقی اعتراف کرده است.

ارسال پیامک‌های غیراخلاقی و تهدیدآمیز نسبت به یکی از شاکی‌ها و ارسال تصاویر مستهجن. و برهنه یکی از آن‌ها حکایت از ارتکاب رفتار مجرمانه و تهدیدآمیز دارد.

از طرفی با بررسی زندگی شخصی یکی از شاکی‌ها به نام پروانه که دارای همسر و فرزند و موقعیت شغلی. و اجتماعی بالاست منطقی به نظر نمی‌رسد که وی خودش همراه متهم به ویلای دوست وی رفته باشد. و سپس نیمه شب در راه بازگشت خودش را از خودرو متهم به بیرون پرتاب کند. ازاین رو لازم است تا پرونده بار دیگر رسیدگی شود.

با اظهار نظر قضات دیوان عالی کشور و شکسته شدن حکم صادره پرونده برای رسیدگی دوباره به شعبه هم عرض ارسال شد. تا متهم بار دیگر از خود دفاع کند.

اخبارحوادث
پربازدید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

 آخرین اخبار

 برچسب‌های پربازدید