نشانه‌های زنان هوسباز/ از این زنها دوری کنید

نشانه‌های زنان هوسباز/ از این زنها دوری کنید

به گزارش خبرجو24؛ نشانه‌های زنان هوسباز/ از این زنها دوری کنید

شاید برایتان سوال باشد که اگر تمام عشقی که در رابطه از طرف مقابلتان دریافت می‌کنید فیزیکی است، آیا می‌تواند نشانه این باشد که او شما را فقط برای رابطه جنسی می خواهد نه عشق.

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که این مردها هستند که ممکن است به‌خاطر رابطه جنسی و نه عشق، وارد روابط مختلف شوند ولی محققان دریافته‌اند که خانم ها هم به همان اندازه از چنین روابطی لذت می برند. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نشانه های زنان هوس باز می‌پردازیم.

برای تشخیص زنان هوس باز روش ها و راهکارهای مختلفی وجود دارد. این روش‌ها و راهکارها برای تشخیص یک زن هوس باز یا یک مرد هوس باز با همدیگر متفاوت است.

برقراری تماس بدنی از نشانه های زنان هوس باز

یکی از نشانه های زن هوس باز این است که تلاش می کند با طرف مقابل خود تماس بدنی برقرار کند. زن هوس باز دوست دارد برای ایجاد یک رابطه محبت‌آمیز و صمیمی با یک مرد تماس بدنی را برقرار کند. معمولا تماس بدنی در این زن‌ها همراه با لبخند خواهد بود. زیرا آن‌ها دوست دارند خیلی سریع به شما نزدیک شوند. برای اینکه رابطه عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب این مرد هرگز شما را دوست ندارد؟ سر بزنید.

بیشتر اوقات در فکر رابطه جنسی است

زنی که هوس باز است در بیشتر زمان ها و مکان ها در فکر رابطه جنسی است. زن هوس باز حتی در مکالمه‌های خود با طرف مقابل در مورد روابط جنسی حرف می‌زند و سعی در تحریک طرف مقابل خود دارد. او در پیام‌ها و مکالمه تلفنی نیز به‌گونه‌ای رفتار می‌کند که بتواند مکالمه را به طرف اهداف خود سوق دهد. به ذهن چنین شخصی چیزی جز هوس خطور نخواهد کرد.

بی‌مسئولیت و بدقول بودن از نشانه های زنان هوس باز

زن بی‌مسئولیت شخصی است که طرف مقابلش برای او هیچ اهمیتی ندارد. او فقط در فکر نیازها و لذت‌های خودش است. او همیشه مسئولیت‌های خود را نادیده می‌گیرد و به قول‌های خود عمل نخواهد کرد. چنین زن بی‌مسئولیتی هیچ حسی به شما نخواهد داشت و او بیشتر یک زن هوس باز است تا یک زن کامل برای زندگی شما. پس هیچوقت برای داشتن چنین زنی تلاش نکنید و از آن‌ها دوری کنید.

جلب توجه می‌کند

زنی که هوس باز است هر کاری خواهد کرد تا بتواند جلب توجه کند و طرف مقابلش را جذب کند. به‌عنوان مثال لباس‌هایی بدن نما با رنگ‌های خاص را می‌پوشد تا مردان را به طرف خود جذب کند. حالت پاهای یک زن هوس باز با دیگر زن ها فرق دارد. طبق تحقیقاتی که انجام شده است اگر زنی پاهایش را بر روی هم بیندازد و مدام آن را تکان دهد او دوست دارد مردان به طرف خود جذب کند. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب این موارد را هرگز از همسرتان پنهان نکنید سر بزنید.

به اندام‌های مرد دقت می‌کند

زنی که هوس باز است در هنگام گفتگو با یک مرد به جای توجه و تمرکز در صورت مرد به اندام‌های او توجه خواهد کرد. پس اگر با زنی روبه‌رو شدید که نگاهش بر روی اندام‌های مردان است پس بدانید او یک زن هوس باز است. چنین زنی نمی‌تواند یک زن مناسب برای زندگی باشد و به چنین شخصی دل نبندید.

خودخواه است

زن‌های هوس باز زن‌هایی خودخواه نیز هستند. کسی که خودخواه است خود و اعمال خود را جزو بهترین‌ها می‌داند و همیشه خود را بالاتر از دیگران می‌بیند. چنین شخصی دوست دارد هر کاری برای کسب رضایت خود انجام دهد و قطعا همه آن‌ها را انجام خواهند داد. این زن دوست دارد که مرد در اختیار او و رسیدن به لذت‌هایش باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید