تأیید هافبک محبوب پرسپولیس برای سرخ‌پوش شدن مهاجم سوئدی

پرسپولیس

تأیید هافبک محبوب پرسپولیس برای سرخ‌پوش شدن مهاجم سوئدی

مهاجم جدید پرسپولیس قبل از آمدن به این تیم با هافبک عراقی سابق قرمزها مشورت کرد.

پرسپولیس که مدت‌ها به دنبال جذب یک مهاجم خارجی بود،در نهایت موفق شد نبیل بحوی مهاجم سوئدی را به خدمت بگیرد. این مهاجم که فصل قبل در تیم القطر حضور داشت،اصلا آمار گلزنی خوبی در یکی دو سال اخیر نداشته و سال قبل هم در 8 بازی که برای تیم قطری به میدان رفت،گلی نزد. کادرفنی و مدیران باشگاه پرسپولیس در این مدت گزینه‌های مختلفی را بررسی کردند و بسیاری از این گزینه‌ها در همان ابتدای مذاکره با باشگاه پرسپولیس اعلام کردند که حاضر نیستند به ایران بیایند.

با این حال نبیل خیلی زود پیشنهاد پرسپولیس را پذیرفت و اعلام کرد حاضر است به ایران بیاید. شنیده‌های ما حاکی از آن است که در این بین یک پرسپولیسی سابق نقش پررنگی در قبول پیشنهاد پرسپولیس توسط مهاجم سوئدی داشته است. بشار رسن هافبک عراقی سابق پرسپولیس که محبوبیت زیادی در بین هواداران پرسپولیس دارد و یکی از بهترین خارجی‌های این باشگاه در سال‌های اخیر بود،فصل قبل با نبیل همبازی بوده و به این بازیکن اعلام کرده حتما پیشنهاد پرسپولیس را قبول کند.

بشار به دوست و همبازی خود اطمینان داد تجربه خوبی از حضور در پرسپولیس و زندگی در ایران بدست خواهد آورد و اگر بتواند عملکرد خوبی داشته باشد،هواداران پرسپولیس برای او سنگ تمام خواهند گذاشت.

هافبک عراقی به مهاجم جدید پرسپولیس گفت که این باشگاه یکی از بهترین تیم‌های ایرانی است و طی سال‌های اخیر بارها قهرمان شده است. او همچنین در خصوص پرطرفدار بودن پرسپولیس در ایران و آسیا برای دوست خود صحبت کرد و به نوعی نبیل را راضی کرد تا با پرسپولیس قرارداد ببندد. بشار با تعریف کردن از خاطرات بسیار خوبش در ایران و پرسپولیس ،به نبیل توصیه کرد حتما این پیشنهاد را قبول کند و به ایران برود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید