ستاره مغضوب گل‌محمدی اعتصاب کرد

رضا دهقانی

ستاره مغضوب گل‌محمدی اعتصاب کرد

وینگر سابق پرسپولیس که در لیگ بیست و سوم لباس استقلال خوزستان را برتن کرده، مدتی هست که در تمرینات این تیم حاضر نمی‌شود.

رضا دهقانی که با سپاهان اصفهان وارد رقابت‌های لیگ برتر شد پس از درخشش در نساجی مازندران راهی پرسپولیس شد اما بلافاصله از این تیم جدا شد تا راهی تراکتور تبریز شود.

دهقانی بعد از یک فصل حضور در جمع پورشورها در لیگ بیست و دوم به نفت مسجد سلیمان شد. وی که در فصل گذشته در ۲۹ بازی برای مسجد سلیمانی‌ها به میدان رفت موفق شد ۴ گل به ثمر برساند. با حضور استقلال خوزستان در لیگ برتر با سرمربی‌گری سیروس پورموسوی با نظر این مربی، وینگر ۲۵ ساله و سابق پرسپولیس به جمع آبی‌پوشان اهوازی اضافه شد تا شاگرد وی در لیگ بیست و سوم باشد. دهقانی که در سه بازی ابتدایی این تیم برابر شمس آذر قزوین، آلومینیوم اراک و استقلال تهران به میدان رفت در بازی با تراکتور (تیم سابق خود) غایب بزرگ این تیم بود.

حالا خبر رسیده دهقانی با پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان دچار اختلافاتی شده و به همین خاطر مدتی هست که در تمرینات این تیم شرکت نکرده است. هنوز مشخص نیست این بازیکن چه زمانی به تمرینات باز خواهد گشت و آیا پورموسوی اجازه حضور وی در تمرینات را خواهد داد یا نه اما شاید این وینگر ۲۵ ساله بار دیگر در آستانه یک جدایی زودهنگام از تیم خود باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید