داور زن بی‌حجاب برای حسن یزدانی حاشیه‌ساز شد

داور زن بی‌حجاب برای حسن یزدانی حاشیه‌ساز شد

به گزارش خبرجو24؛ داور زن بی‌حجاب برای حسن یزدانی حاشیه‌ساز شد

در این میان، عبدالرضا داوری یادداشتی نوشت که قابل توجه بود: «هفتادسال قبل، مرحوم آیت الله العظمی بروجردی، مصافحه با زنان نامسلمان را مجاز میدانست. و شرط آن را ممانعت از تحقیر زن نامسلمان، به شرط عدم ریبه، اعلام کردند.

داور زن بی‌حجاب برای حسن یزدانی حاشیه‌ساز شد

پس از مسابقه شب گذشته حسن یزدانی با کشتی‌گیر اهل استرالیا، تصویری از پایان مسابقه وایرال شده که البته دلیلش سانسور تصویر فوق‌الذکر توسط صداوسیما است

برترین‌ها: پس از مسابقه شب گذشته حسن یزدانی با کشتی‌گیر اهل استرالیا، تصویری از پایان مسابقه وایرال شده که البته دلیلش سانسور تصویر فوق‌الذکر توسط صداوسیما است، داور مسابقه یک خانم بوده و یزدانی مجبور بوده دست او را بگیرد! برخی کاربران اعتقاد دارند با توجه الزامات مذهبی، یزدانی نباید تن به دست دادن با داور مسابقه می‌داده، برخی اعتقاد دارند، این دست دادن یک عرف بین‌المللی‌ست و برخی هم اصلا کل این ماجرا رها کرده‌اند و نسبت به سانسور این اتفاق توسط صداوسیما معترض شده‌اند. در مطلب زیر نگاهی به ماجراهای پیرامون این اتفاق داشته‌ایم.

محمد، کاربری که گویا به این کشتی‌گیر علاقه دارد، در توییتر خود نوشت: «خب مجبوره دست بده. الان چه کار کنیم؟ وزیر رو برکنار کنیم ؟یا حسن یزدانی رو پلمپ کنیم؟ ولمون کنید بابا!»

مهدیه اعتراض داشت: «اگه ورزشکار خانم بود حاشیه زیاد ایجاد میشد، گویا فقط خانما نمی تونن اسلام رو نادیده بگیرن. برای آقایون اشکالی نداره خیلی مسائل.»

کاربر «بی‌صدا» توجیه کرده بود: «آنطور که من خوندم دست دادن با زن نامحرم خارجی که هیچ آشنایی با اسلام نداره و دست دادنشون یه نوع فرهنگ عادیه نه به قصد لذت و فلان و دست ندادن یا مانع شدن یه نوع بی حرمتی باشه، مانعی نداره.»

کاربر دیگری به اسم «شبر» در پاسخ به «بی‌صدا» متنی منتشر کرده بود که صحت آن مورد بحث است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید